Naiset, toivotteko että kiinnostava mies tulisi juttelemaan teille salilla? Mitä yleensä teette että näin tapahtuisi?
Itse olen huomannut erään naisen katselevan monesti kauempaa suoraan silmiin. Lähellä hän taas ei ole montaa kertaa katsonut. Miksi näin? Ja juuri tämä käytös herättää epäröintiä omalta kannalta vaikka olen hyvin kiinnostunut tästä naisesta.
Salilla iskeminen
16
570
Vastaukset
- Anonyymi
Ei ne tuu, vaan on pitänyt itse aloittaa naisena juttelu.
- Anonyymi
Mutta siis, juuri tota tein, että katselin silmiin PITKÄÄN ja aika rohkeasti siis.
Ja muiden mukavien kanssa olen aloittanut juttelun jotenkin, niin naisten, kuin miesten. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mutta siis, juuri tota tein, että katselin silmiin PITKÄÄN ja aika rohkeasti siis.
Ja muiden mukavien kanssa olen aloittanut juttelun jotenkin, niin naisten, kuin miesten.Moikkaa ensi kerralla niin varsin tulen juttelee :)
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Moikkaa ensi kerralla niin varsin tulen juttelee :)
En ole sinun naisesi, mutta tsemppiä.
- Anonyymi
Kyllä mä toivon että kiinnostava mies tulisi juttelemaan, ei se paikkaa katso. Jos nainen katsoo salilla silmiin kauempaa mutta ei läheltä, kyse on joko ujoudesta tai hän on treenimoodissa tai sit molempia. Treenin keskellä en aina katso lähellä, koska haluan keskittyä tekemiseen. Kauempaa katsominen tuntuu ujolle turvallisemmalta. Jos katseen lisäksi vielä hymyilee on aivan varma että nainen pitää susta, ei se ole vahinko. Jos hän on herkkä, ei välttämättä uskalla tehdä muuta.
Kannattaa rohkaistua. Ei tarvitse tulla kesken kovan sarjan, vaan odottaa taukoa, venyttelyä, painojen säätelyä, vesipisteellä käyntiä tai vaikka salilta lähtiessä. Jos nainen on kiinnostunut, hän kyllä vastaa sulle positiivisesti. - Anonyymi
Riippuu tosi paljon tyypistä, miten helppoa on iskeä tai mikä toimii. Millainen nainen on muuten, osaatko kuvailla? Siitä voi yrittää arvata miksi käytös on tuollaista.
- Anonyymi
Hoikka, pitkät tummat hiukset
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hoikka, pitkät tummat hiukset
No ei ulkonäköä kun luonnetta, tajua mitään.
- Anonyymi
Mitä ikäluokkaa ovat salilla käyvät naiset?
- Anonyymi
Eiköhän niitä ole ihan kaikista ikäluokista.
- Anonyymi
10+ Aniharvoja
20+ Valtaosa
30+ Erittäin pieni osa
40+ ja wanhemmat, ei lainkaan - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
10 Aniharvoja
20 Valtaosa
30 Erittäin pieni osa
40 ja wanhemmat, ei lainkaan - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
10 Aniharvoja
20 Valtaosa
30 Erittäin pieni osa
40 ja wanhemmat, ei lainkaanHöpö höpö.. käy ne vanhemmatkin naiset salilla, sellaiset jotka arvostavat itseään ja pitävät kunnostaan huolta. Elämänlaatu on paljon parempi näin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Höpö höpö.. käy ne vanhemmatkin naiset salilla, sellaiset jotka arvostavat itseään ja pitävät kunnostaan huolta. Elämänlaatu on paljon parempi näin.
Omalla salilla käy kyllä 20-60 vuotiaita. Osa saattaa olla vanhempiakin. Missä ihmeen salille oikein käytte? Nyt ei siis puhuta mistään ala-asteen liikkatunnista.
- Anonyymi
Jäänyt lasit kotiin ja kakaa tuijottaa vaan jotain näkemättä mitään..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",315222Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1412444- 1432141
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee541947Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171810"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!571327Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1741132Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää72978Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.313889Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa172820