Parasta viihdettä tämä palsta

Aivan mahtavaa lukea näitä viestejä joihin vastaillaan ihan kuin ne olisi itselle ja jos ei vastata niin voihan siihen vastata myös itse... ihan huippua😄😍
20246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Tais osua ...😁

1Äänestä

Aika kauheeta jos kerran läväytettäisi julki johonkin ketä kaikkia oikeasti kommenttien takana oli itsen kanssa juttelemassa xD

1Äänestä
  • Voisi aika karua katsottavaa 🫣

    Äänestä

  • Ei kiinnosta

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Ei kiinnosta

    Haluat siis vastailla omiin viesteihin 🤭

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Haluat siis vastailla omiin viesteihin 🤭

    En osaa sanoa.

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Haluat siis vastailla omiin viesteihin 🤭

    No comments. 🤡

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Voisi aika karua katsottavaa 🫣

    Jos maailmanpolitiikassa ei muuta tapahdu

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Haluat siis vastailla omiin viesteihin 🤭

    Joskus oon tehny prologin- kukapa ei olis

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    No comments. 🤡

    Jos ei erikseen pyydetä

    Äänestä

Näin on, mitään väliä, kuka vastaa, kunhan viestin sisältö on oikeanlainen 😊

1Äänestä

Pitää osata kirjoittaa omasta tilanteesta muuttamatta muiden tarinaa. Välillä menee mönkään, mutta hyvää ajatusten vaihtoa ja tunteiden purkua. Tunnistelijat ja omijat pilaa hengen.

Äänestä

Juu laittaisivat viestiä suoraan sille ihmiselle jolle aisaa...

1Äänestä

Sairasta pitää pilkkanaan pahoinvoivii ihmisiä. Puolet on kuitenkin sitä. Itsemurhajututkin on "ihan parasta" vai??

1Äänestä
  • Miten se loukkaa jos näitä juttuja lukee? Jos täältä hakee terapiaa niin on kyllä ihan väärässä paikassa.

    1Äänestä

Hyviä/helppoja tapoja harjoitella vuoropuhelua tietää miten vastaa missäkin tilanteessa

Äänestä
  • Hyvä jos se toimii, toki ymmrettävää kun nykyään on kännykkä naamalla eikä keskustella face to face.

    Äänestä

No on kyllä tosi huibbuu, palstasetä

Äänestä
  • Palstatäti🤦‍♀️

    1Äänestä

lue ikävä-palstan jätyimäisiä tarinoita, riittää paljon

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Aivan mahtavaa lukea näitä viestejä joihin vastaillaan ihan kuin ne olisi itselle ja jos ei vastata niin voihan siihen vastata myös itse... ihan huippua😄😍

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu