K-rokotteista vielä

Anonyymi-ap

Trump on julistamassa tämän WEF järjestön terroristijärjestöksi: World Ecomic Forum, WEF.

Tehtävät: maiden tuhoaminen ja ihmisten elämän tuhoaminen, väestönvähennys, väestönvaihto, kukaan ei omista mitään ym. WEF ohjeistuksin: Agenda 2030

Mikäli World Ecomic Forum julistetaan terroristijärjestöksi, silloin myös nämä Suomalaiset ovat WEF terroristijärjestön alaisia, jotka toteuttaa Suomen maan ja Suomalaisten elämän tuhotöitä Suomessa..

Terroristit ovat siis rikollisia, Suomen poliisien kuuluisi tutkia heidän rikoksiaan ja laittaa heidät vastuuseen kaikesta.

11

277

    Vastaukset 11

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Terroristit kiinni ja Siperiaan loppuelämäksi tai autiolle saarelle, mutta mistä löytyy niin iso saari? Sinne voidaan tiputtaa kokeelliset laastarit ja rokotteet; testata hieman ja tutkia haittavaikutuksia ❤️

    • Anonyymi

      IHR-sopimus takaa, ettei piikkiporukka joudu vastuuseen, jonka eduskunta hyväksynyt. Toivottavasti sopimus ei tule voimaan koskaan, sillä siinä juridinen virhe, koskien sopimuksen irtisanomismahdollisuus on puuttunut 🤔

    • Anonyymi

      PRESIDENTTI TRUMP SANOO SUORAT SANAT EUROOPAN JA SIIS SUOMENKIN LIIAN AVOIMESTA SEKÄ TYPERÄSTÄ MAAHANMUUTTOPOLITIIKASTA.

      Unkari saa mamu-politiikastaan Trumpilta epäsuoraa kiitosta.

      Järjetön maahanmuutto tappaa Euroopan, ellei sitä laiteta nopeasti kuriin.

      Onneksi nyt hallituksessa olevat Perussuomalaiset ovat ajaneet mamu-politiikkaamme järkevämpään suuntaan.

      • Anonyymi

        Tottahan se on kun kulttuurilliset asiat kuolee, jos eivät tulijat integroidu.


    • Anonyymi

      Minäkin tunnen muutaman jolla useita vuosia sitten hoidettiin syöpä ja nyt uusiutunut ja piikit heillä otettu!

    • Anonyymi

      Mulla kolme läheistä kuollut syöpään jotka uusiutuivat ja lopulta ryöpsähtivät ihan joka soluun. Ja yksi nuori mies jolle ei myöskään syöpähoidot tehoa. Ei varmaankaan selviä....

      • Anonyymi

        Ne haluaa pois ihmiset joissa olisi ollut vastusta ja jotka levittävät sanomaa. Ne tapetaan jotka olivat vahvoja ja nousi parrekaadeille. Ne joista olisi tullyt diktaattoreita tai ennustajia totuuden kantajia.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ne haluaa pois ihmiset joissa olisi ollut vastusta ja jotka levittävät sanomaa. Ne tapetaan jotka olivat vahvoja ja nousi parrekaadeille. Ne joista olisi tullyt diktaattoreita tai ennustajia totuuden kantajia.

        Mutta eikö oletuksena pitäisi olla että juuri yhteiskuntavastaiset ihmiset eivät noudattaisi viranomaisten päätöksiä? Kun ihmiset tutkivat itsenäisen journalismin ottein asioita niin kannattaisi pistää epäilyttävät tyypit omalle mustalle listalleen. Niiden vauraus on syytä selvittää. Mitä rikkaampi, sitä korruptoituneempi.

        Weffi on ajamassa poliisivaltiomallia jotta mahdollinen kansan kapinointi ei riistäytyisi käsistä. Britanniassa poliisivoimien jäsenet ovat jo n*tseja, niin pitkälle se homma on päässyt äitymään siellä.


    • Anonyymi

      USA:n armeijan veteraani X:ssä:

      Neljä vuotta sitten minulle sanottiin ja määrättiin, että jos ottaisin kokeellisen, testaamattoman Pfizerin mRNA-”rokotteen”, se estäisi minua saamasta koronavirusta ja estäisi tartunnan leviämisen.

      Sain kuitenkin Guillain–Barrén oireyhtymän rokotteen jälkeen.

      • Anonyymi

        Ei ole voinut saada Guillain–Barrén oireyhtymää, koska koronarokote tekee palstan tietäjän mukaan ihmisen terveeksi ja koronarokote sisältää sellaisia vitamiinereitä, että ellei ihminen kuolemattomaksi tule, niin ainakin elinikä pitenee useilla kymmenillä vuosilla. On se sellainen ihmerokote tuo koronarokote.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen tumma ja tulinen

      Ja vielä suora - en ollut sinua varten. n to m
      Ikävä
      184
      1547
    2. Tunnustuksia

      Haluatko tunnustaa jotain, mitä on sydämelläsi?
      Ikävä
      84
      1322
    3. Mitä kysyisit

      Mihin haluaisit vastauksen häneltä eli mitä kysyisit?
      Ikävä
      104
      1058
    4. Sä et vaan töllö tajua että rakastuin

      Mikä stana siinä on niin vaikea ymmärtää?! Täh
      Ikävä
      48
      889
    5. Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa

      ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su
      Ikävä
      40
      773
    6. Leski ja Volvomies

      Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..
      Kuhmo
      9
      731
    7. Haluatko, että kierrän sinut kauempaa

      Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.
      Ikävä
      83
      646
    8. Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin

      Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.
      Maailman menoa
      105
      617
    9. Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni

      mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä
      Ikävä
      30
      601
    10. Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!

      En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su
      Ikävä
      45
      567
    Aihe