Uskomatonta käytöstä

Anonyymi-ap

Vaimoltani.Pääsin sattumalta näkemään kun vaimoni jota olin pitänyt uskollisena tähän saakka rakasteli pomonsa kanssa auton takapenkillä käsittämättömältä tuntuu vielä sekin että tuo mies on vaimoani n 20 vuotta vanhempi ja ei ole vaimoni suoranainen esimies vaan kuuluu korkeimpaan johtoryhmään , vaimoni on aivan tavallinen n.s työntekijä tuotanto puolella. Nyt olen tänään päättänyt ottaa avioeron joka tuntuu ikävältä mutta anteeksikaan en voi antaa.

6

914

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      voi kyynel..nyyh..

    • Anonyymi

      Get over it and move on

    • Anonyymi

      Älä nyt heti noin mee hätäileen. Varsinkin jos hän on muuten sulle hyvä, sattuu noita erehdyksiä paremmissakin piireissä.

    • Anonyymi

      Toisille tuo olisi ihanteellinen tilanne .on olemassa sellaisia aviomiehiä jotka nauttivat tuollaisesta.

      • Anonyymi

        Ihana laskea lämmin iso lasti siemennestettä vaimosi tiukkaan pesään.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Uskaltaako tässä luottaa siihen että

      Ehkä rakastetaan toisiamme?
      Ikävä
      99
      973
    2. Tunnusmerkkejä Kaivatulle

      Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt
      Ikävä
      54
      908
    3. Oletko nainen enää täällä?

      En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv
      Ikävä
      61
      810
    4. Miehen ja naisen ystävyys

      Mitä järkeä on miehen ja naisen ystävyydessä jos toinen ajattelee toisesta enemmän= on rakastunut ja toivoo yhdessä oloa
      Ikävä
      142
      741
    5. Pidätkö itseäsi varattuna

      Kaivatullesi?
      Ikävä
      65
      685
    6. 78
      531
    7. Mitähän meinaat

      Vai meinaatko mitään kohtaamisen suhteen?
      Ikävä
      39
      508
    8. Oletko hyljännyt minut mies?

      Toivottavasti et. 🥺🥺🥺🥺🥺
      Ikävä
      40
      506
    9. Pyydetään tiedonantoa "hyvinvointitalo"-hankkeen nykytilanteesta

      ja aikataulusta. Odotetaanko uutta hallinto-oikeuden päätöstä. Hallinto-oikeushan antoi teknisenlautakunnan lupajaosto
      Pyhäjärvi
      86
      497
    10. Nykytiedon valossa

      Tekisitkö nykyisellä tietämyksellä jotain toisin ja mitä se olisi?
      Ikävä
      70
      486
    Aihe