Suomeen saapuu erikoisosaajia joukoittain

Suomessa on pulaa erityisosaajista. Nyt on alkanut erityisosaajia tulla omin avuin ilman sossun tukeakin.
Pulaa on mm:

1 ) koukun keittäjistä
2) palkkamurhaajista
3) velan perijöistä
4) koka diilereistä
5) MDMA keittäjistä
6) alemman tason jakelijoista
7) torpeedoista
8) jakelijoita kentälle ja tukkutasolle
9154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Noita Bandidos jengiläisiä Tanskasta ja muualta Euroopasta ei päästetty Suomeen . Matka tyssäs Vantaan lentokentälle .

Äänestä

Ei suomalaiset osaa eikä ikinä ole osannut noita töitä .

Äänestä

Italian mafiaa Suomi ei tarvitse. Kun meillä on oma eliitin hyvä veli kerho .

Äänestä

On kyllä surkuhupaisaa miten Suomen päättäjien linja tosiaan on se, että oma maakin pitää lastata täyteen sitä itteään, ennen kuin alkaa kiinnostaan. Aina muuten pitää niin kiimaisesti matkia länsinaapuria.

Jos muu Eurooppa sulkee ovensa, luulenpa, että tänne suihkuaa vaan kovemmalla paineella tavaraa ja Suomi sulkee ovensa viimeisenä jos sulkee. Se väh. 25% palleroita on saatava!

Äänestä

euro tulee kahtena 🤣

Äänestä

Kun maailman isoja valtoja hallitsevat rikollisyhteyksillä vallassa pysyvät diktaattorit, joilla on lupa valehdella, varastaa ja haalia lisää valtaa itselleen, sanoisin, että mitä isot edellä, sitä pienet perässä!

KGB-agenttina Saksassa toimiessaan Putinin tehtävänä oli toimittaa huumeita, aseita, prostituoituja länsimaihin. Ok, meillä oli ostajia! Tarkoitus oli rahoitaa demokratian vastaisia voimia, jotka hajoittavat yhteiskunnat.
Mutta eipä se ollut vierasta Neuvostoliitossakaan. Päinvastoin.

Äänestä

Nyt kun eletään tänä päivänä Suomessa, ei täällä muille taida töitä ollakaan.
Kun äänestetään uusi jytky persuille, saadaan työpaikkoja oman maan sisäiselle poliisille, joka aloittaa laajamittaisen perkauksen lloisien ja hyödyttömien kansalaisten keskuudessa. Ja toisinajattelijoiden.

Äärioikeistohallitus on ajanut maamme suureen kurjuuteen ja toivottomuuteen.

Äänestä
  • Tyttöhallitus sen kuseen järjesti.

    Äänestä

Tosta puuttuu mm rakkaus huijarit

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Suomessa on pulaa erityisosaajista. Nyt on alkanut erityisosaajia tulla omin avuin ilman sossun tukeakin.
Pulaa on mm:

1 ) koukun keittäjistä
2) palkkamurhaajista
3) velan perijöistä
4) koka diilereistä
5) MDMA keittäjistä
6) alemman tason jakelijoista
7) torpeedoista
8) jakelijoita kentälle ja tukkutasolle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu