Länsi Vantaalle tullut uusi pakopykivikainen musta Mersu

Kokoajan konetta ryntäytetää äänet kuin venäläisessä pommikoneessa

Onko kukaan nähnyt auton dekkaria
Että voisi ilmoittaa poliisille

Musta ilmeisesti AMG Mercedes
3175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tänään nähty viimeekis päivällä vantaanlaaksossa oikeen lähellä

Äänestä

Eletäänkö vielä 70-lukua, kun täällä tunnettiin kaikki toistemme autot. Taisi vielä 80- luvullakin olla niin.

Äänestä

Ei se ole auto se on melusaaste laatikko

Ilmoita poliisille

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kokoajan konetta ryntäytetää äänet kuin venäläisessä pommikoneessa

Onko kukaan nähnyt auton dekkaria
Että voisi ilmoittaa poliisille

Musta ilmeisesti AMG Mercedes

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu