Ranskassa mellakoidaan leikkauksia vastaan

Suomessa ei tehdä mitään, mieluiten vaikka kuollaan, kuin vaaditaan omia oikeuksia.
https://www.hs.fi/maailma/art-2000011502248.html
4107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eduskunnan ja hallituksen "Herrat" vain nauravat ja juhlivat kansalta VARASTETUILLA rahoilla!

Äänestä
  • Näin on asiat!

    Äänestä

Ranskassa on pitkät perinteet jo 1700 luvulta lähtien kansa kaduille , jos hallinto huono .

Äänestä

Marconia vastaan ne marssii. Nimittää PM.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Suomessa ei tehdä mitään, mieluiten vaikka kuollaan, kuin vaaditaan omia oikeuksia.
https://www.hs.fi/maailma/art-2000011502248.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu