Nyt mies kotio ja äkkiä

Jätit mut tänne enkä halua olla yksin🥺 tulethan kotiin tulethan? Mua pelottaa
5140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Millon tulet?

Äänestä

Ole varovainen ja lukitse ovi

Äänestä
  • Ei auta! 🤨mä haluan että tulet

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Ei auta! 🤨mä haluan että tulet

    Sun kuuluu olla täällä😒

    Äänestä

En anna anteeksi tätä. Mulle riitti.🤧😤

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jätit mut tänne enkä halua olla yksin🥺 tulethan kotiin tulethan? Mua pelottaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu