Onkos jotain jäänyt kertomatta pojalla poliisille?
Milan Jaff pelkää lähteä kotimaahansa takaisin...
Anonyymi-ap
18324
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
suomessa jos olis sama laki ku usassa, tulis satojen vuosia tuomio.. suomessa paljous alennusta saa, tämä epäkohta pitäs evuskunnan joskus korjata
kuoleman tuomioon varmaan vielä liian nynnyjä
hengenlähtöön ei meriitit riitä jaffalla mutta monilla muilla eikö kuulus, murha ja tappo miehet ,naiset??
samaan aikaan valitetaan vankiloiden tilan ahtautta?
paljon mestauksia, johan tilaa riittää.
Toivon mukaan Jaffa kivitetään kotimaassaan kuoliaaksi.
Sinne vaan pois Suomesta ja Euroopasta tämä roska!
Hah, kävelemään likaisia teitä etsimään juoma vettä
eikä muiden laskuun ei varsinkaan Suomalaisten joista yksikään ei halua maksaa tämän roskan laskuja!!
ULOS JA NOPEESTI, KADUILLE LIKAISILLE!!
Tämä jäte kuuluu heittää laivan kannelta veteen jotta saa
uida likaiselle rannalle, missä se ranta onkaan?
Mutta Euroopan ulkopuolelle!
Vieläkö toi loisii Suomessa ?
Joutaisi jo menemään Irakiin *ussimaan vuohia.
Mikä siinä niin pelottavaa on, islamilainen valtio eikä suomalaisia rasisteja ja vääräuskoisia ole vaikeuttamassa "kotoutumista".
Inho ja viha tollaista roskaa kohtaan on Suomessa jo valtava, sehän voi räpätä Irakissa aiheesta niin paljon kun haluaa.
Islam kieltää muun kuin häämusiikin eli räpätköön sitten häissä mutta sisällön pitää olla imelää rakkaushöpinää. Sopisi hyvin tälle limbolle ...
Jos se ei lähde niin minkäs teette ?
Tuo on tarkka kuvaus nyky Suomesta.
Niin jos ei lähde niin sitten jatkuu tämä hänen ilvehtimisensä, on kuin se Turun torin puukottaja, ei muuta kuin hörähtelee ja irvistelee. Sitä sitten katsellaan ja rötökset jatkuu.
Ihmis-saasta tullut toisten maahan kutsumattomana luokkansa, vastenmielinen surkimus mutta vielä paljon pahempi on Suomelle tuhannet vastaavat saastat jotka saavat viikko-rahaa mitä eivät ole ansainneet millään tavalla.
vasemmiston hörhönarkomaanit samaa jåtettä.
Samaan kyytiin ne sopisivat laittaa.
Väkivaltaista porukkaa.
Sama pelko kuin turvapaikkaa hakiessa.
Ei taida olla pitkäikäinen kotimaassaan.
Odottavatko Irakissa ilolla tuhlaajapojan paluuta? Kuten raamatussa isänsän teurastanee lampaan ja suku juhlii miehet ja naiset eri huoneissa , miehet syö ensin ja naiset saa tähteet jos jää.
Kurkkaa tilinauhasta paljollako tuit osaajia https://youtu.be/zoEQRuo_fj0?si=Qna84q24JXUbfSpd
fr4453