Saattoiko Kiira Korpi miehensä raskaaksi?

Kiira Korven ex-mies kertoo lapsen olevan tulossa. Koulukirjat kertovat, että synnyttäminen ei riipu sukupuolesta.

Joutuukohan Kiira maksamaan elatusmaksuja?

Me Palanderin kanssa vielä jonotetaan Korvelle strap-onin kanssa. Minulla on kyllä kondomi mukana, toivottavasti on Kallellakin.
2166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eikös Kiira ole nykyään bi ja jopa lesbo ?

Äänestä
  • On joo, lepakon siivet lepahtaa kaikessa rauhassa joka paikassa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kiira Korven ex-mies kertoo lapsen olevan tulossa. Koulukirjat kertovat, että synnyttäminen ei riipu sukupuolesta.

Joutuukohan Kiira maksamaan elatusmaksuja?

Me Palanderin kanssa vielä jonotetaan Korvelle strap-onin kanssa. Minulla on kyllä kondomi mukana, toivottavasti on Kallellakin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu