Oon tosiaan 17v tyttö ja haluaisin poikaystävän mutta ei oo vaan vielä löytynyt.oon tosi kiltti ja luotettava ja tykkään huolehtia. Muo ei haittaa jos poika on vanhempi mut nuorempii en haluu. Ulkonäöllä ei ole väliä mut plussaa on jos oot muo pidempi ja sen oon huomannut että ulkomaalaiset miehet on mukavia ja hyvä sydämmisiä joten se on plussaa jos et oo kokonaan suomalainen ja jos näytetään erilaiselta.oon 158cm blondi siniset silmät jne en tiedä millä muulla taval kuvailla mun ulkonäköä
Vastaukset 3
- Anonyymi00002
Paino, ihonväri, hiusten väri ja -pituus, tatuoinnit, lävärit, kengännumero, olitko syntyessäsi nainen, lasten lukumäärä ja -väri?
- Anonyymi00003
Harrastusten parista on mahdollista saada ystäviä, poikiakin. Tarkista seutusi työväenopistot, kansanopistot, seurakuntasi järjestämät tilaisuudet, koulusi tarjoamat harrastusryhmät, etsi vapaehtoishommia/osa-aika hommia viikonlopuiksi ja pidemmille loma-ajoille jne. jne.
Mitä enemmän tapaa erilaisia ihmisiä ( muista: vahemmilla on lapsia - sinunkin ikäisiä, joten ei kannata olla ikärasisti!) sitä suuremmalla mahdollisuudella voi solmia ystävyyksiä!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1281316
- 881222
- 79678
- 27627
Taiteiden yö
Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...9618- 47533
- 19505
- 44505
Suomessa ei anneta opiskella eikä työskennellä
Johtajat päättävät elämästäsi ja tekevät puolestasi päätöksiä. Johtajat eivät osaa kuunnella, koska ovat narsisteja.110493Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?
Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/115489