Kyllä Aasialainen nainen on hyvä Suomalaismiehelle,ei tarvitse edes olla komea saadakseen upean naisen.Nainen laittaa paljon suhteen eteen ,,Lähinnä kieliongelmat pitää ratkaista,Suomen kielen oppiminen voi olla lähes ylivoimaista.
Viehätyn Aasialaisnaisesta
6
350
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä ja voitte saada tummia sieviä lapsia.
5 vuotta kun olette olleet naimisissa niin nainen saa pysyvän oleskeluluvan ja jättää, mutta saat ainakin 5 vuotta yhteistä aikaa ja autat Aasialaisten maailmankansoittamista. Toisaalta voit myös työstää otseäsi ja saada suomalaisen naisen ja suomalaisia lapsia. - Anonyymi
Suosittelen aasialaisnaista. Meillä yhteistä eloa jo 26 vuotta. Meidän kaksi nyt jo aikuista lasta muuttaneet omilleen ja elellään tyytyväisinä kahdestaan.
- Anonyymi
Sapuskan teossa parast aikaa ,47 vuotta jo yhdessä .- Päivääkään en vaihtaisi pois ! ;-*
Gubbe 76 - Anonyymi
Ei muuta kun menet sinne etsimään siis. He kyllä halutessaan oppivat suomea. Suomi ei todellisuudessa ole vaikea kieli oppia.
- Anonyymi
Kaveri opetteli thaita, asuvat siellä lämpimässä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kaveri opetteli thaita, asuvat siellä lämpimässä.
Sekin on hyvä vaihtoehto. Siellä riittää selvästi vähäisempi varrallisuus hyvään elintasoon. Vaikkakaan ei sielläkään ihan persaukinen pärjää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai908546Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki424748Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.414421Jos samassa autossa istuu romani, somali ja venäläinen, kuka ajaa?
Arvioiden mukaan romanit lähtivät noin 1000-luvulla liikkeelle pohjois-Intiasta. Nyt 1000 vuotta myöhemmin he ovat levit462623Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.991500- 401306
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441256Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?641162Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota391160Kannattaa toimia yleisesti ottaen
Ajoissa. Vaikka miten paljon haluan ja tunnen, olen löytänyt nyt elämääni jotain uutta ja se todennäköisesti edistyy, jo1671100