Terroristimaa Israel aloitti tappamisen taas

Sai panttivangit pois ,nyt on hyvä ottaa lisää ja ruveta tappamaan Palestiinan siviilejä.
468
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

- Siis - TELOITUKSIA ja TEURASTAMISTA - Tekee Vain ;

- Hamas-TAPPAJA-Terroristit - ! - niistä näytetään Jopa videoita YouTubessa .

Meillä = SDP /LaitaVasemmisto /Vihreät ja KEPU - TUKEE - Hamas-Tappajia -!

Äänestä

Itsetuhoiset vähälahjaiset ihmiset joilla ei mitään oikeaa sisältöä elämässään ole eikä päämäärää näitä terroristeja sympatiseeraa

Äänestä
  • Miksi meidän Suomen puolueet tukevat Terroristeja ja tappajia, ei kai Suomalaisten pidä sekaantua tuollaisiin teloitus tappajiin . Vai onko Vasemmisto mennyt jo ihan sekopäiseksi .

    Äänestä

Hamas näkyy teloittavan itse omia sivilejä,hei,olet petturi ja samantien niskalaukaus . Vähän samalla tavalla kun Natzit toimi aikanaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sai panttivangit pois ,nyt on hyvä ottaa lisää ja ruveta tappamaan Palestiinan siviilejä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu