Kaks riitti

Anonyymi-ap

Vohvelia siis. Lisäks puolikas sipuli. Ruokahaluni on nolla. Huumeita en ole silti ottanut, ainakaan tietoisesti. Kalja vei näläntunteen. Eilisen vielä ymmärsin mutta tänäänkin ruokahaluttomuus vaivaa niin se tässä mietityttää. Elimistöni saa vitamiineja eli näköjään tarvitsen niiden myötä vähemmän ruokaa. -Pillerinpyörittäjä-.

1

63

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Joku tykkäs. Kiitos siitä :). Meinasin aiemmin muuten vaan kirjoittaa tänne kiitos. Teksti olisi sellaisenaan liian tynkä joten olisi ollut pakko kirjoittaa lisää tekstiä. Tyngät viestit bännätään itseltäni. Joillakin ne pysyvät.

      Ehkä niiden viestien kirjoittajat pistävät välilyöntiä välilyönnin perään tekstinsä päätteeksi, jotta systeemi luulee että tekstiä on riittävästi. Sama metodi pätee aloitusten otsikoihin jolloin välilyönneillä pitäisi saada minimi tekstimäärä kasaan vaikka otsikossa olisi esim. vain pari kirjainta.

      Söin väkisin. Mielialani on ollut alentunut jo viikkoja. Ehkä se on vienyt ruokahaluni. Kesän loppuminen ja päivän lyhentyminen olivat tietysti takaiskuja psyykkeelleni. Aapee. Kirjotan kännyllä minkä vuoksi jätän emojit nyt sikseen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Putin lähti takki auki sotaan....

      Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
      Maailman menoa
      103
      3505
    2. Näitä venäjä-faneja tuntuu edelleen vaan riittävän - kummallista

      ja lähinnä siis ihan suomalaisia. Mitä hienoa ja hyvää he näkevät maassa joka on diktatuuri, maassa jossa ei ole sananv
      Maailman menoa
      198
      2242
    3. Ulkoistin makuaistini Yleisradiolle

      Nyt voimme luottaa siihen, että Virallinen Totuus tekee maistelutyön puolestamme. Me persulandiassa arvostamme priimaa,
      Maailman menoa
      0
      2100
    4. Sanna on pakottaja, domina

      Pakotti sadistisessti työttömät hakemaan töitä, josta seurasi hirmuinen työttömyys. Näin on asia, jos uskomme Hesarin k
      Maailman menoa
      37
      1832
    5. Skodan hankintaan painostaminen toi potkut

      Kylläpä on kovat keinot käytössä, kun on yritetty pakottaa hankkimaan Skoda painostuskeinoilla. Kyllä valinnan pitää oll
      Skoda
      9
      1649
    6. Harmittaa ettei paluuta entiseen enää ole

      Paluuta entiseen ei ole koska pilasit kaiken.
      Ikävä
      95
      1098
    7. No onneks ei tartte sit olla

      Mustis ku se ootki sinä itte 😂😂 Oon pelännyt että ehkä teille kehkeytyy jotain enemmän ku niin paljon yhteistä mut....
      Ikävä
      5
      850
    8. Mitä sun päässä oikeen liikkui

      Silloin kun menit laittamaan sille viestiä? Jotenkin tosi outoa?
      Ikävä
      49
      831
    9. Lahden kolarisuma ja automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä

      Olisiko uudehkojen autojen automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä vähentänyt kolareiden määrää tuolla Lahden tiellä? Sumu
      Yleistä autoilusta
      69
      827
    10. Sinkkuihmisten suppea kuva maailmasta.

      Siskoni on jo vannoutunut sinkku. Hän ei haaveile mitään suhdejuttuja. Mutta välillä mietin, miten vähän ja suppeasti
      Sinkut
      129
      773
    Aihe