Joo huono otsikko.
Eli jos teen ensimmäisenä liikkeenä punnerruspäivänä pystypunnerruksen niin voin tehdä 65-70 kilolla sarjaa.
Jos teen ensin etunojapunnerruksia joka on paras rintalihaksille minusta, niin pystypunnerruksessa menee juuri ja juuri 30 kilolla vitonen ja lihat huutaa armoa.
Mitä ja miksi?
Mihin voimat katoaa?
6
431
Vastaukset 6
- Anonyymi
No enpä kyllä ole huomannut, että voimat ihan noin paljon vähenisivät muiden liikkeiden jälkeen. Olisiko ehkä syytä tehdä nuo eri päivinä sitten?
- Anonyymi
Tuo on niin laaja kysymys, täytyisi tietää taustasi, tavoitteesi jne. ym.
johon ei selkeää vastausta en jaksa edes alkaa runoileen,
mutta, mutta,
Mikäli oikeasti haluat,
siis ihan oikeasti halua riittää,
löydät siihen vastauksen itse , tutkimalla, kokeilemalla ja sitten kun kokemusta karttuu ,
pitkäjännittyneisyyttä , keskittymistä ihan oikeisiin asioihin,
ja ennekaikkea oikeaa halua kehtittyä,
tekeminen on taikasana. - Anonyymi
Olennaisempi kysymys on että mihin naisten siveys katoaa?
- Anonyymi
Kyllähän sää sen nyt tierät,
ja jos et tierä niin.................
- Anonyymi
Masentava kokemus. Kaikkien ymmärtämä, yksinketainen testi.
Yhdenkäden leuanveto.
En treenannut sitä erikseen mutta aina joskus tuli kokeiltua.
Pari vuotta sitten meni kaksi vetoa alhaalta löysiltä ylös naama vetokäteen.
Vuodessa oli hyväksyttävä toisen vedon katoaminen.
Tänään kokeilin pitkästä aikaa ja se yksikin veto jäi silmät ranteen tasoon kohdalle.
Olisi parempi jos 81v ukon keskipitkä muistikin halvaantuisi ja uskoisin tyttäreni kehoitusta opetella elämään ikäiselleni sopivalla tavalla. Tosi tarkoitti kyllä jotain muuta kuin leukailua.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1092300Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???26954- 71902
- 103896
- 48845
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha568830- 82728
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76670Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik25624- 64606