Itse olen aina yksin ollut mies. Syytä en tässä ala sanomaan, mutta lapsuudessa oli asioita jotka teki seurustelun vaikeaksi ja muulle en itse voinut mitään.
Mutta te jotka menitte naimisiin aikaanne ja olette eronneet, niin muistatteko mitä vihkikaavassa sanotaan ylä- ja alamäestä ja kuolemasta suhteessta? Jotkut kehtaa mennä vannomaan ikuista vielä toisen ja kolmannenkin kerran?
Itse olen joutunut aikanaan antamaan pakit ihan omaikäiselle naiselle ja jäi se kortti katsomatta. Tarjottu on annettu ja otettu vaikka mitään ei tullut.
Joillekin ihmisille ei moraali merkitse mitään..... Täällä vain ittetään, kun 30v jälkeen asiat ei suju ja lähdetään etsimään sitten ihmistä joka lohkaisi.
VITUN URPOT ja URSULAT
uskotteko te edes itseenne
Anonyymi-ap
1
207
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7242431Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?3462038Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä261902Suvi Lindenillä 5 366 päivän putki
Täytyy kyllä myöntää vaikka olen itsekin innokas, niin en ole tuollaiseen yli kymmenen vuoden putkeen kyennyt. Välillä o101713Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581498Viesti miehelle
Nyt vastaa oikea taa´app. Ainoastaan puhelimitse voidaan selvittää asioita, mutta tuskin sitä haluat kaiken halveeramise121042Nyt on sanottava että sattuu kipeästi
Jos, sinä aikana kun olen kaivannut ja odottanut sinua ja olet tiennyt sen, niin jos valitsit toisen miehen. Katsot minu181029- 55880
- 63875
Jussi "Mestari" Halal-ahon sotilasarvo?
Minä vuonna Jussille myönnettiin sotilasansiomitali? Vai myönnettiinkö Jussille sotilasansiomitalia lainkaan?2828