Oliko toi eilinen

Sun mielestä epäasiallista käytöstä?
6215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Piti helpottaa oloa useaan otteeseen.

1Äänestä

Eri meil ainakaan :D

Äänestä

Eilinen? Missä olit kun täällä haukuttiin ja uhkailtiin muulloin. Mä ainakin sain järkkytäviä uutisia eilen. Ei jaksa nyt miettiä kiusaajien tunteita. Sori.

Äänestä

Kaikki uskontojen ja seurakuntien tyrkyttäminen on epäasialllista käytöstä.

Äänestä
  • Tyrkyttäminen millä tavalla?
    Jokaisella on oikeus uskoa tai olla uskomatta.
    Uskovalla on myös oikeus puhua uskostaan.
    Kenelläkään ei silti ole oikeutta pakko tuputtaa, eikä painostaa ketään uskon puolelle.
    Eikä ole oikeutta syyllistää ketään, taikka pilkata,
    puolin eikä toisin...

    Äänestä

Mikähän eilisestä?
Sekö kun aina vaan jatketaan erään henkilön mustamaalausta, ja tahallaan loukkaamista?
Vai mikä?

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sun mielestä epäasiallista käytöstä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu