Onko mies ystävällinen, flirttaileeko päiviensä piristykseksi vai onko hän oikeasti kiinnostunut?
Miten nämä eroavat toisistaan? Vai pitääkö se vain kysyä häneltä? Sekin tuntuu vähän... No suoralta tai töykeältä.
Nimimerkillä Epätietoinen nainen.
Mistä sen oikeasti tietää
7
242
Vastaukset
- Anonyymi
Jos kiinnostaa hän tulee juttelemaan. Piste.
- Anonyymi
Me jutellaan. Monet muutkin klassiset flirttailun merkit täyttyvät. En vain ole varma, miten tosissaan hän on.
- Anonyymi
Ei muuten ole tullut itsenäisesti juttelemaan. Niin antaa sitten olla.
- Anonyymi
Tosissaan oleva mies ei jätä koskaan naista epätietoisuuteen. Hänellä on tarve saada nainen ymmärtämään että on nimeomaan kiinnostunut yleensä myös pyrkii kontaktiin ja sopii treffejä yms. Tämä sun epätietoisuus on sun vastaus.
- Anonyymi
Ihmiset voi jutella keskenään ilman että siinä olisi molemminpuoleista kiinnostusta. Jos hän on kiinnostunut haluaa kyllä tavata sinua treffien merkeissä. Mikäli ei pyydä numeroasi tai ehdota tapaamista, ei ole sinusta kiinnostunut.
Jos itse olet kiinnostunut saatat alitajuntaisesti etsiä merkkejä että mies olisi sinusta oikeasti kiinnostunut. On olemassa oikeasti ystävällisiä, nauravaisia ja puheliaita miehiä, eikä heidän käytöksellä ple mitään tekemistä flirtin /kiinnostuksen kanssa. - Anonyymi
Yleensä palstasetä näyttävät paritteluhalukkuutensa kopauttamalla löysällä otsaan
- Anonyymi
Eikö tämä ole aivan hyvä vastaus tämän kiihkeän setämiehen älyttömiin kalasteluihin? Vaikka olisit kuinka mukavamiekinen valkku eiku miten pale sen sano
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja15414522Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant418360Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va496097SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1745727Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3124457HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.754363Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm714138Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot263995"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153740Huomenta naiselle
Toivottavasti tiedät, etten ole koskaan tuntenut ketään kohtaan näin voimakkaasti. Olen tietenkin meistä epävarma silti.1011566