Miehelle T, leikitkö tunteillani?

Eikö mikään merkinnyt mitään? ❤️ Haluaisin sinut 💛
10215
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat
  • Oletko vitsikäs ?

    Äänestä

  • Käy hakemassa

    Äänestä

M-nainen merkkaisi paljonkin.

Äänestä
  • Viimeinen kirjain?

    Äänestä

  • Lääkkeitä?

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Viimeinen kirjain?

    A on viimeinen kirjain ja menee vanhemmalle kaunottarelle.

    Äänestä

Voisitte lopettaa sen jankkaamisen niin ihmisiltä loppuu ongelmat.

Äänestä
  • Lukekaa jotain joskus.

    Äänestä

  • Mitä ongelmia on?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eikö mikään merkinnyt mitään? ❤️ Haluaisin sinut 💛

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu