Nyt loppu piilottelu, 612 soihtukulkue on meidän.

612 kulkue on laittomasti lopetun uusnatsihenkisen PVL perustama ja meillä on täysi oikeus kantaa natsisymboleita halutessamme.

Me emme pelkää!
374
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Teemu Keskisarja on oikeassa, meillä on oikeus näyttää ja kantaa natsisymboleita halutessamme.

Äänestä

Me emme pelkää 💪

Äänestä

Asiaa 💪

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

612 kulkue on laittomasti lopetun uusnatsihenkisen PVL perustama ja meillä on täysi oikeus kantaa natsisymboleita halutessamme.

Me emme pelkää!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu