Flash-peliä pelasin

Anonyymi-ap

Oli hyvin epämiellyttävä kokemus mutta onnistuin läpäisemään sen ilman cheatteja. Siihen meni mun itsenäisyyspäivä 😅. Paitsi että eilen suoritin asioita tämänkin päivän edestä. Lenkille voisi mennä huomenna 🤔. Terminator-tasolla 🤖. Sinjid: Battle Arena. Strategiaani ei ole missään netissä. Yritin ensin kopioida joidenkin muiden kämäisiä walkthrougheja muttei ne toimineet sellaisenaan omalla kohdallani. Tuskin tähän strategiaani kannattaa alkaa kirjoittelemaan.

Joskus kohtaa pelejä joissa vaikeustaso on nurinkurinen, aivan kuin peli olisi jotenkin keskeneräinen ja silti julkaistu ikään kuin valmiina. Joskus pelasin jonkin Tower Defencen ripoffia, taisi olla Bluestacksin avulla. Pelin vaikeustaso pomppasi nopeasti aivan taivaisiin ettei mitään järkeä. Jonkin aikaa koetin puskea eteenpäin kunnes totesin että EI. -💊-.

0

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. 20v on otettu kiinni

        Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
        Savonlinna
        338
        12187
      2. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

        Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
        Maailman menoa
        46
        3570
      3. Mitä meidän välillä

        Tapahtuu lopulta?
        Ikävä
        82
        3159
      4. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

        16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
        Maailman menoa
        127
        2937
      5. 99
        2834
      6. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

        Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
        Maailman menoa
        61
        2618
      7. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

        https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
        Maailman menoa
        159
        2536
      8. Savonlinnan murhapolttaja romani

        Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
        Maailman menoa
        273
        2439
      9. Ei me taideta

        Pystyä kokonaan olemaan erossa.
        Ikävä
        45
        1511
      10. Kun aika on oikea niin

        Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
        Ikävä
        15
        1498
      Aihe