Tänään on mainio hetki aloittaa Pua harrastus.
Paras hetki aloittaa Pua harrastus oli 7.3.2010.
Toiseksi paras hetki alottaa Pua harrastus on nyt.
Pua harrastus on harrastus jossa taidot kohenee.
Pua harrastus
1
85
Vastaukset
- Anonyymi
Puran ajatukseni. Jokainen saa arvailla vapaasti, ketä koskee. Voi avata sen verran, ettei kaivattua, mutta jollain tavoin mielenkiintoista ajattelijaa, ellei olisi puusilmä.
Ajatus.
Se estää sinua ajattelemasta millään muulla luovemmalla tavalla ja rajoittaa minut keskustelemaan sinun faktojesi varassa.
Ei yhdelläkään ihmisellä ole kaikkia faktoja tiedossa ja faktat voivat pitää paikkansa vain joissakin tilanteissa.
Onko se edes mitään keskustelua.
Naisten osaamisen hyödyntämistä voi pitää hyvänä, mutta en ole varma, onko siinä loppupeleissä mitään hyvää. Enkä puhu sodan tuloksesta, mitå todennäisesti vastauksestani ajattelet.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?1413856Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville613495Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.122834Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?
Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -1152424- 1722073
Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?
Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa311486Kenen joukoissa Suomi seisoo maailmalla, jos SDP voittaa seuraavat vaalit?
SDP on ainoa pohjoismainen sosialidemokraattinen puolue, joka edelleen kuuluu Sosialistiseen internationaaliin. Sitä ka471434- 541232
IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...
71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih161023Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois1101003