Etelä hetelmä sai kenkää Suomesta

Samaan paluukuormaan olisi voinut laittaa muutaman suomalaisen kuohitun (ettei enää lisäänny) suvakkinaisenkin, kiitos!
5296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Loppu loisiminen!raiskatkuun kotimaassaan sen kun kerkee.

Äänestä
  • Suomalaisey vajakkisuvakkinaiset ovat ihan hiljaa 😂
    Kadulla kun tällainen akka tulee vastaan (matu-ukon kanssa), niin halveksuvasti tällaista akkaa aina katsomme..

    Äänestä

Suvakit samalle lennolle! Pilattu tavara joutaa mennä!

Äänestä

Suvakoista ei pääse eroon kun saunan takana

Äänestä

Jaffan lempikappale: Lentoon

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Samaan paluukuormaan olisi voinut laittaa muutaman suomalaisen kuohitun (ettei enää lisäänny) suvakkinaisenkin, kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu