Koska meinaat mies lihottaa itsesi

Tollasta lipputankoa ei huoli kukaan. Olet liian kuikelo.
15260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Etkö osaa muuta kysyä?

Äänestä

Mitä pahaa siinä on, että on hoikka?

1Äänestä
  • No, se tuntuu olevan sellaiselle naiselle, joka ei harrasta kuin sohvalla istumista. Ja, autolla korkeintaan liikkumista, silloin haluaa että kaikki olisi lihavia. Kyllä suurin osa naisia arvostaa hoikkaa ja liikunallista miestä. Ei, ylipainoista ja huonokuntoista. Tämä on vain totuus. on tullut todeksi todettua.

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    No, se tuntuu olevan sellaiselle naiselle, joka ei harrasta kuin sohvalla istumista. Ja, autolla korkeintaan liikkumista, silloin haluaa että kaikki olisi lihavia. Kyllä suurin osa naisia arvostaa hoikkaa ja liikunallista miestä. Ei, ylipainoista ja huonokuntoista. Tämä on vain totuus. on tullut todeksi todettua.

    Ootko varme ett aloitus oli naiselta. Miehetkin osaa olla kateellisia. Olisko sillä hoikemmalla miehellä parempi vienti kuin sillä läskillä äijällä jonka kaikki naiset kiertää kaukaa.

    1Äänestä

Lihoan kun syöpä lopulta vie sinut.

Äänestä

olen normaalipainoinen, sen kertoo painoindeksi. Sen, voit sinäkin laskea, jos osaat. parempi olla normaalipainonen kuin ylipainoinen. Onhan noita hulijoita ollut, kun vain olis tarttunut niihin kiinni. Ehkä urheilulliset naiset osaavat arvostaa normaalipainoisia miehiä. Niin, olen huomannut kyllä. Ainakin ne kuntosalilla olevat tapaukset, ovat pitäneet kun mies on timmissä kunnossa. Ei, mikään lihavamahainen olut vatsa.

2Äänestä

Ai. Mä luulin että lipputankojen perässä ne naiset vasta juokseekin.

1Äänestä
  • Näinhän se just on. Harmi ett ne lipputangot on suomessa harvinaisuuksia varsinkin ikäluokasta 40+ eteenpäin. Läskejä ukkoja tulee vaan vastaan.

    1Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Näinhän se just on. Harmi ett ne lipputangot on suomessa harvinaisuuksia varsinkin ikäluokasta 40+ eteenpäin. Läskejä ukkoja tulee vaan vastaan.

    Oma pituus 183cm paino 77kg . ikä reippaasti 50. Noin 40km viikossa aerobinen pyöräily. Joskus paino treeni. Normaali koti ruoka. Enkä joka tapauksessa syyllistäisi jos on ylipainoa, se voi olla ihan geeneissäkin. Kuuntelin kerran ylipainosta tutkinutta lääkäriä, joillakin paino tulee herkemmin. Naisilla on vähemmän rasvaa vatsan ympärillä kuin miehillä, siihen asti kuin alkaa menopaussi. Sitten tilanne muuttuu että naisilla nousee oma paino, kun estrogeeni ei suojaa kehoa. Itseäni ei miellytä langan laihat mallinaiset yhtään, ihan normaali suomalainen nainen. On paras.

    Äänestä

Mieluummin kuikelo mies kuin pallomahaläski.

2Äänestä

Voisitko imettää minua?

Äänestä

On niin hyvä olo näin. Aaah

1Äänestä

Naiset ei kyllä juokse kenenkään perässä olipa laiha tai roteva. Toki laihuudessa on se hyvä puoli että se ei huutele ruokkojen perään.

Äänestä
  • Kyllä ne juoksee.

    Äänestä

Inhottavaa jos nainen nainen EI OLE LAIHA

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tollasta lipputankoa ei huoli kukaan. Olet liian kuikelo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu