Onko jollain hoitokonsteja? Voiko tästä edes parantua? Itselläni alkoi, kun painoni putosi paljon. Kiitos neuvoista jos niitä jollain on.
Korvatorvi auki.
Anonyymi-ap
3
268
Vastaukset
- Anonyymi00001
Sama täällä, eikö yhtään vastausta. Mielenkiinnolla seuraan.
- Anonyymi00002
Ruotsssa on sellaisia tuoleja joilla kiepsautetaan ihminen ylösalaisin . Että korvakäytävät aukeaisi . Tuli ruotsin lääkäriohjelmassa . En minä ole julkiselta suomessa mitään apua saanut . Valittanut jo vuosia kun en pystyssä meinaa missään pysyä , ja kutisee korvia hemmetisti makuu asennosssa .
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1851549
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2001411Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431129Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad43833- 14720
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30711Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21700- 36691
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .20646Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617