Onko jollain hoitokonsteja? Voiko tästä edes parantua? Itselläni alkoi, kun painoni putosi paljon. Kiitos neuvoista jos niitä jollain on.
Vastaukset 3
- Anonyymi00001
Sama täällä, eikö yhtään vastausta. Mielenkiinnolla seuraan.
- Anonyymi00002
Ruotsssa on sellaisia tuoleja joilla kiepsautetaan ihminen ylösalaisin . Että korvakäytävät aukeaisi . Tuli ruotsin lääkäriohjelmassa . En minä ole julkiselta suomessa mitään apua saanut . Valittanut jo vuosia kun en pystyssä meinaa missään pysyä , ja kutisee korvia hemmetisti makuu asennosssa .
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1201508
Naisten liian suuret vaatimukset?
Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta2021000Johanna Tukiainen oli seonut ja hyökännyt ystävänsä kimppuun.
Ollut suora lähetys ja repinyt hiuksista ystäväänsä.145588Olen Aito Narsisti
Kysykää mitä haluatte liittyen tähän aiheeseen. Joitain kokemuksiani asiaan liittyen voin harkintani mukaan jakaa.221501- 187499
- 25444
- 182433
Outo liikkuja
Tämä tyyppi josta kirjoitettiin Ähtärin Ilmoitustaululla. Joka yritti varastaa auton meijeritieltä. Hän liikkui koulut10432Iso käsi pormestarille hyvin hoidetusta työstä
Puolangan kunta on siistinyt Paljakan rinteitä kesän aikana – yksi keskeneräinen lakiasia hidastaa vielä rinnekeskuksen18393- 38388