Sanokaas

kertokaas jotain hyviä house,drumnbase,dance dj settejä
2282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Blue heart-Singing i'm happy
Heart attack-Get me going
First Base-Follow me
Get the duck out of here-Dj Duckpower
I Can't Stand it-Adrima
I wanna be a star-Dr. Bronx & Natali
If You Want My Love-Five Of Ten
Light my fire-Rama
Lois Lane-Zoom
Love is lifting me higher-K. Da Cruz
Spaceman-Bif Naked
Burning up-Taleesa
Cause The Night-Radiorama
Cool cat-Garfield
Dance the night away-The Free
Dam Dariram-Joga
Siinä nyt oli jotain... vaikka taidat jo tietääkin nuo. :)

Äänestä

mennä ja avata radio ja ylex:n Tiistain Tanssi-ilta jossa Dj Dizzy soittaa kerran kuussa DnB pjäjäyksen ja eipä muutkaan soittajat jää varjoon!!
Eräs mesta jossa kannattaa käydä on http://www.breakbeat.co.uk/

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nökörö kirjoitti:

kertokaas jotain hyviä house,drumnbase,dance dj settejä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu