Mikä teitä oikein vaivaa?

Melkein kaikki puheen aiheet koskee seksi sitä seksi tätä. Vetäkää "miehet" kouraan!
7153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Eikö mitään plu touhuja sais olla?

Äänestä
  • Toki, jos et ole varattu!

    Äänestä

Eikö se seksi kuulu suhteeseen? Suhteen ulkopuolellako se on sitten ok?

1Äänestä

Täällä varatut ettii seksiseuraa, siihen viittasin aloituksellani.

Äänestä
  • huonosti viitattu kun asia ei siitä käy ilmi

    1Äänestä

  • No mitä sitten? Jos kotona ei ole niin sitä haetaan muualta.

    Äänestä

Taitaa kuvitella vaan jos on kauan ollut saamatta
En ainakaan huomannut tuollaisia viestejä näissä. Luulosairaus?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Melkein kaikki puheen aiheet koskee seksi sitä seksi tätä. Vetäkää "miehet" kouraan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu