Ja päästelee kommentejaan kuin ne olisi muka varteenotettavia Jos Suututtaa Trumpin niin huheijaa
Paljonko pahaa Marin nyt saa aikaan kun liihottelee Usassa
Anonyymi-ap
12150
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Enemmän saa PervoPersuPerseilijät tuhoa aikaiseksi täällä kotimaassa!!!
Just niin. Sanna levittää rauhan ja rakkauden sonomaa. Ehkä hän myös opiskelee jossakin Washingtonin yliopistossa valtio-oppia? Jos Sanna sai ison asuntonsa jo myytyä, niin rahaa riittää joksikin aikaa vaikkapa golfin pelaamiseen Trumpin kanssa.
Kunnon sosialistina Sanna kärsii siitä, kun Putin ei tottele häntä ja hän joutuu hakemaan ihailua Trumpin maasta.
Sanna on suomen ainoa kansainvälinen megatähti. Kukaan toinen ei pääse lähellekään.
Se pitäisi tuon ICE poliisit pidättää rääkyjänä
Kukaan ei seuraa sannukan kommentteja.
Missä roolissa Sannukka nyt on eikös hänet irtisanottu Tony Blairin jostain lafkasta
Kukaan ei tiedä totuutta sen hämäristä bisneksistä. Hämärä hiihtäjä.
Sannalla maksettiin 50 tonnia keikasta jossa uhosi, että suomi ei hetkahda 10 % tulleista (kesäkuussa tulee 25 % tullit) koska suomella on niin kova arvopohja :)
Vittu eihän Sanna ole edes poliitikko niin miten voi tolleen lausua jotain suomen valtion nimissä, olkoon vaikka Sokoksen kassa niin ei noin!
Ja sitte PalstaPerseilijöiden iloksi artikkeli Marinin puheesta 17.1. kuuluisalta Richmond Forumilta!!!
https://www.richmondforum.org/speaker/sanna-marin/
Ja sitä paitsi EU ilmoitti jo vastaavansa Psykopaattisen Oranssin Vihapapan tulliuhkauksiin samalla mitalla,,,
Mahtavaa! Sanna Marin saa edelleen Suomen asiat kuntoon, vaikka koronabuumi ei enää vaikutakaan Marinin poliittisiin päätöksiin. Sanna Marin sai tohtori-tittelinkin NewYorkin yliopistosta. Siihen ei tarvinnut 10-vuoden opiskeluja väitöskirjoineen. Riitti, kun puhui opiskelijoille rauhasta ja rakkaudesta USA vierailullaan.
Nyt Sanna Marin on yhtä hyvä tohtori, kuin Pekka Haavisto.
Palsta pertseilijät voisivat opetelle edes tavaamaan uutiset!!!
Ei Marin saanut mitään tohtorin oppiarvoa nykistä 2023 vaan hänelle annettiin New Yorkin yliopiston (NYU) kunniatohtorin arvonimi!!!
Ou jesss! arvotitteli on honorary doctorate. Mahtavaa, ex-pääministeri Marin!