Kävin tänään R-Kioskilla ja myyjänä oli erikoisen ihana nainen! Hoikka ja hymyilevä blondi. Oli tosi ystävällinen ja humoristisen oloinen. Ja täysin luonnollinen. Ei ollut paksut huulet eikä suuret rinnat. Ei aina tarvitse. Oli silti todella kaunis. Luonnollisen raikas ja silmissä leikkisä pilke.
Ihana myyjätär
Anonyymi-ap
4263
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Siihen on syynsä miksi jotkut, tai ei kai nykyään enää mikään kauppayhtymä tms ei käytä nimikylttejä aspoilla, kun se voi viestiä väärää nk tuttuuden kokemusta tietyntyyppisille yksilöille
Mielenkiintoista, kaikki isot rinnatko ja huuletkin on nyt feikki sellaisia ne luomutkin? 🤔🙄
Tähänkö se on mennyt kun ensin ne isot huulet ja rinnat oli suurta hottia ja nyt kun niitä saa hankkia kuka vaan rahalla niin nyt onkin kaikki sitten feikkejä niilläkin joilla luonnostaan isot rinnat ja huulet ja luulen että niitä kuitenkin vielä suurin osa (toivottavasti).
Alkaakohan toinen muoti-ilmiö eli pienennysleikkaukset isoille luomurinnoille ja huulille.
Voisin kuvitella että olis todella ärsyttävää jos sellaiset isot luomut omistat ja kaikki automaattisesti olettaa ne leikkauspöydällä hankituiksi. No niitä leikkauksia tekevillä ainakin töitä riittää.
Tämä varmasti totta. Voisin kuvitella miltä siitä aspasta tuntuu kun tietyt ukot alkaa pyörimään jatkuvasti siinä tiskillä. Jossain vaiheessa alkaa ehdottelut ja sitten muukin häirintä. Tämäkin mies jo tsekannut rinnat ja huulet ym..
Ei tässä ole kyse mistään likaisesta stalkkaamisesta. Kohtasin viehättävän ihmisen ja totesin, etteivät kaikki allekirjoita palstan trollaajien naiskuvaa. Käyn kioskilla silloin tällöin. Jos hänen kanssaan tulemme juttuun, niin saatan uskaltautua kysäisemään, josko hän lähtisi joskus kahville kanssani.
En allekirjoita sitäkään käsitystä, että kaikki sosiaaliset kohtaamiset olisivat likaisia ja kyse olisi vain fyysisistä asioista. Voi olla, että annoin viestilläni väärän kuvan asiasta kun viittasin siihen, että täytetyt huulet ja isot rinnat eivät ole jokaiselle miehelle tarpeen.
Sinänsä turhaan kuvailin hänen ulkonäköään, mutta tein sen vain korostaakseni, ettei ulkonäön muokkaaminen miehiä miellyttääkseen ole miesnäkökulmasta katsottuna tarpeellista. Jos näin kuitenkin haluaa tehdä, niin mikäpä minä olen vastaan sanomaan. Ihmiset eivät ole minun tuomittavanani. Huulitäytteillä ulkonäköään muokkaava ihminen voi olla aivan yhtä hyvin ilahduttava henkilö.
Näyttäisi siltä, että palstalla ei ymmärretä sitä mahdollisuutta, että luonnollisen, humoristisen ja mukavan oloisen naisoletetun kohtaaminen voisi ilahduttaa täysin vilpittömässä mielessä.