En voi kun ihmetellä miten sokeita te naiset olette? Ukot käy iltavuoron jälkeen ihan jatkuvasti syrjäisellä pikkutiellä Kuhmossa nuoria pimuja panemassa. On nähty ja useamman ihmisen toimesta. Moni on jo tuosta rallista valittanut ja ihmetellyt. Mikä se ajaa muuten niin fiksut miehet näin moraalittomaan toimintaan?
Eikö teitä edes hävetä? Vaimo ja lapset kotona ja ruoka odottaa pöydässä lämpimänä. Mennään kotiin niin "työstä" väsyneenä ja viattoman näköisen. En viitsi yhteiselle perhe tuttava rouvalle kertoa mutta eiköhän se joku päivä tule julki. Eikö teillä ole pokkaa ja miestä erota jos ei vaimo enää kiinnosta?
Oksetatte minua 🤮 Kauheeta katsottavaa kun ei uskalla kertoa.
-Sivusta jo liian kauan seurannut.
Eikö teitä edes hävetä? Vaimo ja lapset kotona ja ruoka odottaa pöydässä lämpimänä. Mennään kotiin niin "työstä" väsyneenä ja viattoman näköisen. En viitsi yhteiselle perhe tuttava rouvalle kertoa mutta eiköhän se joku päivä tule julki. Eikö teillä ole pokkaa ja miestä erota jos ei vaimo enää kiinnosta?
Oksetatte minua 🤮 Kauheeta katsottavaa kun ei uskalla kertoa.
-Sivusta jo liian kauan seurannut.
Vastaukset 26
Vanhimmat
Ja mikset viitsi kertoa ?! Haluaisit varmasti itsekin tietää, jos sinulla olisi tuollainen tilanne!!
Onks niilläkin Tiger paw -vaihtokumit alla? ;)
Ei kuhmossa mitään nuoria pimuja ole. Varma tieto.
Miehetkin kuulemma keskenään suutelevat ja saattavat tehä muutakin!! Kuultu on!
Fritsujakin nykyään monille ja muutenkin homoutta!
Naapurin isäntä oli kuulemma ollut sidottuna jotain puuta vasten ja toiset isännät koskettelivat mehtässä
Vanhalla hiekkakuopallako?!Sinne ainakin iltaisin suuntaa moni mies yksinään...
Hiihtämässä kävi naapuri siellä päin niin kertoi että ainakin 4 autoa oli parkissa ja kaikki heiluivat edestakasin. Parissa autossa oli kuulemma ihan varmasti miehet keskenään touhuissa
Näkykö ketään tummatukkaista n 173 cm miestä?
Joku viiksekäs tuon mittanen transsu istui volvossa toisen transsun kanssa
Oliko toine transu semmonen 167 senttinen vatsakas 39 vuotias ristiverinen ja iso nenäinen???
Oli😢😢😢
No jos vaikka kotona ei panna?
Niin sittenkö homoilu astuu kuvaan ja se on muka normaalia?? En ymmärrä etteikö riitä nyrkkikyllikki jos vaimoa ei huvita???
Meillä onneksi miehelle riittää äitini rippikuvan katselu ja itsetyydytys, ei ramppaa missään metissä homoilemassa;
Kyllä. Kuhmossa täysin normaalia.
Toivottavati tulevat järkiisä tai uskoon!
Jeesus parantaa homohimot! Hän on suuri parantaja!
Amen! Nyt tarvitaan esirukousta kuhmon valtoimeksi riistäytyneen homotilanteen vuoksi! Ympäri Suomen on rukoiltava ettei villitys lähde leviämään ja vedä kirousta Suomen ylle! Amen!
Rukoilen asian puolesta
Tälle kannatus! Mielummin serlaan kuin Seppoon😊
Joku isäntä oli kuulemma jouduttu hakemaan ampulanssilla metästä kun oli analalue revennyt pahasti jossain miesten välisissä leikeissä
Vaatii vaikean leikkauksen jos on pahasti riekaleina
Voi olla pitkä sairasloma edessa
Avannepussilla jos selviää niin saa olla tyytyväinen
Eikö tätä skeidaa vois gubbe kirjoitella vaiks paikkakuntasivulla🥱