Minua on jo pitkään vaivannut nivussilsa. Onkohan mitään apua alapään sokeroinnista. En ole rohjennut vielä varata aikaa brassiin kun hävettää edes kysyä alan ammattilaisilta.
Brassi miehelle
Anonyymi-ap
1165
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Vastaukset 1
Vanhimmat
Ei ole kokemusta moisesta mut itseä hävetti myös alussa mennä brassiin. Lähinnä erektion pelko... Siinä kosmetologin kanssa jutellessa hänelle siitä mainitsin ja hän vain leppoisasti tokaisi että ei kuule haittaa yhtään vaikka niin kävisi. Niitä silloin tällöin tapahtuu. Mut jos alat häntä koskettelemaan niin se ei käy. Ei kyllä käynyt mielessä vaikka seisoikin. Mut voin luvata että karvoja repiessä ei käy seksi mielessä. Kipu ei kumminkaan ole mikään mahdoton kyllä sen kestää.
Nyt olen käynyt brassissa pari vuotta, yleensä vakipaikassa, kaksi kertaa muualla. Tässä nyt oli mielipide vain tuosta kehtaamisesta ja häveliäisyydestä. Tuskin kumpikaan tunnette toisianne, olet vain asiakas hänelle. Hyvin kehtaa mennä vieraan naisen käsittelyyn, oma vaimokaan ei ole kieltänyt eikä kommentoinut kertaakaan. Ja miksi olis, omat karvani ovat.