Mikä paikka Helsingissä sopisi 40+ juhlijalle. Rento meno ja hyvä meno tanssilattialla olisi vaatimuksissa.
Vastaukset 15
- Anonyymi00001
Mummotunneli!
- Anonyymi00002
Mummo tunneli jos pillua meinasit keskustan rafloista en sillai tiedä muuten mu mummis on reissumiesten suosiossa
- Anonyymi00013
Yogamies kirjoitti:
Kiitos vastauksesta, Mummot on tunnelissa vain kesäisin.
Eiks Kalle ole torstaisin hyvä mesta 4- kymppisille? Kasarmintorin kupeessa?
- Anonyymi00003
Rymyeetu erottajalla. Zetor kaivopihalla. Varmaan jotain Tiksin paikkoi pääkadulla, Keravalla irtopaikkoja. Yleensäkin vaan kun pamahtaa johonkin mihin ei ole loossintunut.
Junatyhteyksien päässä löytyy taksit jos haluaa seuralaisen viedä arvokkaasti jonnekkin. Viikolla tietenkin paras yleensä tanssimaan pääsee nopeasti kun molemmat tietää että että nyt tai ei koskaan. Enemmän rohkeita liikeellä yleensä yksinäisempiä tai kaverin kanssa ei koko työpaikan tai koulun.
Tarvii niitä etiketti-rituaaleja suorittaa kolmea tuntia ( kaverit läpi, rahat brändeihin, yksi kokonainen tanssi kenen kanssa halusi).- Anonyymi00004
Mut radalla on kiva humputtaa hommaa taskumatti. Luo fiiliksen.
- Anonyymi00006
Anonyymi00004 kirjoitti:
Mut radalla on kiva humputtaa hommaa taskumatti. Luo fiiliksen.
Joku yhtälötaulukko mikä vaan toimii sillä pistät aivoon liikettä ja siirrät sen jalkoihin ei tarvii miettii. Vaikka valokuvia variksenjäljestä lumikinoksessa.
- Anonyymi00008
Anonyymi00006 kirjoitti:
Joku yhtälötaulukko mikä vaan toimii sillä pistät aivoon liikettä ja siirrät sen jalkoihin ei tarvii miettii. Vaikka valokuvia variksenjäljestä lumikinoksessa.
Paljon ulkomaalaisia liikkeellä suoraviivaista meininkiä.
- Anonyymi00009
Anonyymi00008 kirjoitti:
Paljon ulkomaalaisia liikkeellä suoraviivaista meininkiä.
Viikolla saa kans kaatuilla ei kukaan reagoi. Monet hyvät muistikuvat pidät vaan tanssikaverists kiinni.
Rymyeetu on vanha suosikkini. Tosin, kun olin siellä pari vuotta takaperin siellä oli liikaa nuorta väkeä, mutta ehkä käyn katsomassa jos ei liian pitkä jono.
Zetorissa käynnistä on varmaan ainakin 10 vuotta ja silloin se oli täynnä maahanmuuttajia, enkä viihtynyt yhtään.
- Anonyymi00005
joku kummallinen poliisien operaatio taisi olla joku, olin kuulevinani että vuokrasopimuspapereita jotain.... olin unessa.
- Anonyymi00007
yhtälötaulukko, niin selitä quantum theory... jänniä ja tärkeitä juttuja AI eli tekoälyjutuissa.
- Anonyymi00010
noniin ajattelin todellakin auttaa masentuneita tyttöjä.. joku niin harsh-komentaja ei mikään pöllö kuin viiru hwhwh
- Anonyymi00011
Tarvis tehä semmoinen webasto-tyyppinen ratkaisu farkkujen takatskuun talveksi. Joku piuha mistäpitäs pientävirtaa näähän alkaa solarit olla taittuvia jo eiks niistä saa. Keinuu perseen alla mallinen niinku lauteilla olis.
- Anonyymi00012
Arvatkaa paljon jengi levitois.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1641617Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1481244Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset216899- 70846
- 54741
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus63727- 46715
- 87647
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt193608- 52592