Empatia kuvat Pormestari Ilmarista 3750 euroa

Anonyymi-ap

Turun ja Helsinkin Pormestarin kuvat ilman empatia lisää yhteensä alle 800:-.
Kaliiks tulee empatiointi Tampereelle.

13

216

    Vastaukset 13

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Tuo ruma h-mies kuikelo maksaa järjettömästi ja tuhoaa kaiken. Itsepähän äänestivät viimeisen perän kannattajan pormestariksi. En aio mennä ko kaupunkiin kertaakaan tämän strutsin aikana.

      • Anonyymi00002

        Ååmi


    • Anonyymi00003

      Ei ihme että Tampere on konkursissa

    • Anonyymi00004

      Tamperelaiset on hölmöjä

      • Anonyymi00013

        Niin mutta kun mummot tykkää "meidän Ilmarista" ainakin näin sanoivat tuossa männävuosina, ja kalliiksi tulee ei se Ilmari siitä komeennu vaikka kuvat maksais kymppitonnin.


    • Anonyymi00005

      Demarit ovat kuuluisia rahojen tuhlaamisesta, etenkin muiden rahojen tuhlaamisesta. Rahojen hankkiminen on heille vaikeaa, paitsi velkarahan.

    • Anonyymi00006

      Ilmari Nurminen on Sanna Marinin toveri.

      Sanna sai ilmaiset aamupalat ja asunnon, joten valokuva Ilmarista reilulla 3700 eurolla (toisten rahoilla) on pieni sijoitus työväenliikkeen johtavan toverin kunniaksi.

      50000 euroa meni Hamasin hallinnoimaan Gazaan.

    • Anonyymi00007

      sdp tuhoaa suomen .lipponen valehteli kannattaa liittyä eu porukkaan .olemme nettosaajia.olemmekin aina maksajia.tytti maksoi saksan sähkölaskuja 8 miljardia.lipponen osti tyhjää ilmaa aikoinaan saksasta umst puhelinsekoilussa muutamalla miljardilla..marin otti lainaa 20 miljardia liikaa.mut lähti itse parempiin töihin .hommpeli kaupunginporsasmestaaja.lähetti hamasille rahaa.miksi valita kaupungin johtoon jaku sastamalalainen homppeli.pitäis olla paikallinen.marin aikoinaan kertoi sairaanhoitajille ettei ole rahaa korottaa palkkoja.mut just tytti lahjoitti 8 miljardia saksaan .sdp on aina ollut suomalaisia vastaa.jo alussa kun äänestettiin suomen itsenäisyydestä sdp äänesti vastaan.koivisto oli yrittäjävastainen .halonen putinin sylikoira .poisti maamiinat rajalta jos putinin sotilaat olis tulossa ettei jalat kipeydy.homppeli keksi jonku empatiahäkkyrän.jonka mukaan joka paikassa muut kuin suomalaiset pääsee jonon ohi.ei mennyt vielä läpi mut huomaa mikä toi tyyppi on.tulee vielä kalliiksi tampereelle.

    • Anonyymi00008

      Farkku sortsi miehiä kesällä istuskeleen keskustorin penkeille ,suutelemaan
      toisiaan ,siinä Ilmarin ohje.
      Homo ei sovi johtotehtäviin.

    • Anonyymi00009

      Turun Pormestarin kuvat 100 euroa mutta onkin empatia vapaa.
      Kai melkein 4000 euron kuvasarja on hintansa väärtti.
      Vähätuloisen ruuat 2-3 vuodelle vai hinurin kuvat, valitte itte.

      • Anonyymi00010

        Naaman nuorennus ja silmien värin sinerrys maksavat, kun se tehdään isolla porukalla ja koko päivän.


    • Anonyymi00011

      Tosi törkeää. Maksakoon itse kuvansa. Mikä kuikelo luulee olevansa? Marinin kaveri osaa kyllä käyttää toisten rahoja. On oppinsa saanut "maisteri" Marinilta.

    • Anonyymi00014

      Toki Marinin adjutantista pitää ottaa kuvat jotka erottuvat rahvaasta otetuista passikuvista.Siis hinnaltaan.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä on mietteissäsi

      Tänään?
      Ikävä
      102
      1162
    2. Mikä on hulluinta?

      Mitä ikäväsi kohde on tehnyt?
      Ikävä
      51
      975
    3. En olis uskonu

      et kuulut tollaseen porukkaan
      Ikävä
      119
      923
    4. Meiltä löytyy kyllä älliä

      Vai mitä oot mieltä...
      Ikävä
      146
      903
    5. Venäjä alkaa iskemään Suomen politiikkaan.

      Tässä on valtion ja koko länsiliiton päämiehet varoitelleet, että Venäjä alkaa talven aikana taas iskemään hybridisesti.
      Sinkut
      131
      724
    6. En haluaisi sanoa tätä

      Mutta olet sokea sille, mitä sinulla jo on! Jos minä olisin sinä, pyrkisin tekemään kaikkeni kohentaakseni nykyistä pari
      Ikävä
      40
      689
    7. Et taida olla ihan varma

      Päätöksestäsi?
      Ikävä
      70
      687
    8. Koska Sofia kertoo totuuden, että ovat eroneet miljonääri miehen kanssa?

      Eikö olisi hänelle itselleen helpotus, kun voisi kertoa totuuden. Miksi salata asiaa ja pitkittää sitä harmaan tulevaisu
      Kotimaiset julkkisjuorut
      187
      637
    9. Muistelen lämmöllä

      Se oli vaikein päätös, jonka olen joutunut tekemään. En pidä valehtelusta, mutta näin sait päätöksen asioille. Rakasti
      Ikävä
      48
      612
    10. Ajattelitko ikinä pyytää anteeksi?

      Tiedät kyllä mistä.
      Ikävä
      70
      609
    11. Miltä tuntuu

      olla erossa kaivatustasi?
      Ikävä
      33
      604
    12. Tunnistan mun rakkaan

      Kirjoituksen heti kun se on täällä. Mä vaan tiedän sen ja tunnen 🤗
      Ikävä
      81
      561
    13. Vasemmiston aloite

      Pyhäjärvellä, ihan hyvä aloite. Toteutus ja puhdistus pitäisi alkaa ihan omasta pesästä. Näkeehän tuon sokeakin mitä ja
      Pyhäjärvi
      62
      544
    14. Miten oletkin noin

      osaamaton kaikin tavoin :)
      Ikävä
      39
      519
    15. Onko suhtautuminen kaivattusi

      Fyysiseen vetovoimaan muuttunut? Jos, mihin suuntaan? Tunnetko enemmän vai vähemmän vetoa häneen fyysisesti kuin silloin
      Ikävä
      35
      494
    16. Maajussille morsian: Farmiviikon voittajat ja häviäjät - Itkua ja pettymystä ei salattu

      Maajussille morsian -suosikkisarjassa farmiviikolla selviää, onko ilmassa "sitä jotakin". Rakkauden etsintä on täynnä i
      Maajussille morsian
      4
      493
    17. Tyrkytät ittees liian

      tasokkaille :)
      Ikävä
      46
      490
    18. Jos olen aiheuttanut pahaa, pyydän anteeksi

      Jos olen omalla kirjoittelullani aiheuttanut täällä jollekin pahaa mieltä tai sotkenut asioita, niin pyydän sitä anteeks
      Ikävä
      64
      479
    19. Näyttää siltä ettet edes sinä.

      Kukaan ei uskalla kohdata aitoa ja syvää sielun rakkautta. Hyvin harvat vain. Ihmisten on turha tavoitella sitä oikeaa
      Ikävä
      32
      478
    20. Miksi vihainen

      Miksi olet vihainen mulle?
      Ikävä
      42
      470
    Aihe