Hyvin tyytyväinen ettei tarvitse edes yrittää mitään suhteita enää.
Olen todella ruma ja lihava nainen
Anonyymi-ap
9270
3Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Mites maalittaja se sun ulkonäkö?
Sinuako tämä palstasetä sitten maalittaa, kuten liiankin paljastavasti propagoit?
Mutta hyvä että mustamalaajalla ja lillukanvarsiin takertuvalla reppanalla on minioneja tukemassa hänen paradoksaalista ja ristiriitaisia stooreja. T naiselta
Eli, eikö tämä maalittamisesta suureellisesti avauksen nk asiasisältöön nähden propagoiva propagandan asiantuntija kerro ihan omista motiiveistaan ja toimintatavoistaan harhojensa kera kun miettii vaikka yhteiskuntatietee/ humanismin eri konteksteissa cheerleaderit mielipahaansa mm näihin ulkoisiin seikkoihin🥱 eri muodoissa ensisijaistamassa?
Mun kulta rakastaa mua silti
Enemmän rakastaa kuin sinä mies aikanaan
ikävä-palstalla näyttää olevan aika virkeää juttua nyt, ei ole uneliasta kuin hiihtäjät jotkkkkka menevät nukkumaan maaliviivall saapuessaan.
ralli-hirviö-autoista hyvää kuvaa joskus, kameroita jos on kiinittty autoihin, mille näyttää, mitä vaihdetta päälle nyt ja mutka tulee jne..
Välillä epämiellyttävyydestä on suunnattomasti etua. Ihmiset karttaa ja saa olla ihan rauhassa mokeltajilta. Se on etu, ei haitta. 🙂
ylipainoisuus poistaaaina älykyyden... mutta niin kun ikäväpalstalisia olen iloinen, kun niin heille tuollistaistakin että voiko kirjoittaa pidemmänkin jutut jos on miljoona jotain emojia, niin kua tietää mitä tarkoitat aitten