mieheni

Mieheni on oikea tuittupää tekee riidan aivan tyhjästä nyhjäisten, jos on tekemisen puutetta.

Silti rakastan miestäni, kun hän kietoo vahvat kätensä ympärilleni ja kuiskaa -Anteeksi rakas.
2697
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jos muija käyttäis sanaa köökkänä...??

Äänestä

Mihen kanssa tulee hulluksi muttei ilmankaan voi elää... ;) toiseksi joskus riidan syy voi tuntua toisesta pieneltä, mutta monesti riidan syy on sytyttäjä ja riidan oikea aihe on kitunut jo miehessä tai naisessa jo pitkään... miehenä huomannut moisen :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kööökkänä kirjoitti:

Mieheni on oikea tuittupää tekee riidan aivan tyhjästä nyhjäisten, jos on tekemisen puutetta.

Silti rakastan miestäni, kun hän kietoo vahvat kätensä ympärilleni ja kuiskaa -Anteeksi rakas.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu