Kyllä ja eivät ole.
Väkivaltaisen siionismin kannattajia avoimesti KD:n kanssa ovat.
Sivuvoimana on kyllä natsejakin taustalla/ piilossa.
Ovatko Persut fasisteja mutta eivät Natseja
19
113
Vastaukset
- Anonyymi00001UUSI
`
- SS - Puolue
- SDP:n "isoPoika" antti Jo KARJUU - - "" Heil Hitler - Meil Lindtman ""
-SS -Puolue
.- Anonyymi00002UUSI
Heil Jussi, mine Fuhrer
- Anonyymi00007UUSI
Anonyymi00002 kirjoitti:
Heil Jussi, mine Fuhrer
Jussi, Mein Fuhrer
- Anonyymi00004UUSI
Sivuvoimana on kyllä natsejakin esillä:Demarien johto
- Anonyymi00005UUSI
Putinistejakin on piilossa vain nykyisin ja pakomatkoilla Venäjällä.
- Anonyymi00006UUSI
Auktoritaariset miehet ja Purra ovat kiinnostavia heistä.
- Anonyymi00008UUSI
Päivän Riikka Purra
"Haluan ampua Matuja junassa" - Anonyymi00009UUSI
Kyllä sulla on mahtava mielikuvitus, kun tehtailet persu-juttuja. Ookkonä aatellut liittyä demareihin? Olisit.kullanarvoinen niille lisähöysteenä keksimään uusia vaöheita, uusia veroja. Paas ny mennen lähimpään demarikoloon tai soita sinne. Pääsdt jo seuraaviin vaaleihin näkyviin.
Älä kuitenkaan käytä enää seuraavia kuluneita fraaseja: vappusatanen, kaikille ilmainen terveystarkastus, bensarahat tulee tilille, hoitoon pääsee kahdessa viikossa, noi on nyt ne, mitkä ei ole toteutunut. Mutta, kun opettelet seuraavan lauseen ulkoa: on vaarallista ajatella omia, niin paikkasi on demareissa taattu.
Persujahan sä jo kalyat kiitettävästi lukuisissa tehtailemissasi aloitteissa, joten se sulta jo sujuu.
Lupaan äänestää sua, jos olet omalta alueeltani. Muuten en demariemakoita äänestä.- Anonyymi00010UUSI
Käy WC:ssä.
- Anonyymi00011UUSI
Scripta oli yksi Mein Kampfeista vain.
- Anonyymi00012UUSI
Joku sais vähän kaivella tota KD:tä, tiedä mitä sieltäkin löytys.
- Anonyymi00013UUSI
Pitääkö keksiä jokin nimitys asioille joita tulkitaan monella tapaa ja nuo kaksi asiaa ovat kovin laajoja kokonaisuuksia.
- Anonyymi00014UUSI
Binäärinen kompleksi?
- Anonyymi00017UUSI
Kaikkihan sen tietävät että äärioikeistolaiset PervoPersuPerseilijä natsit ravaavat jatkuvasti hakemassa oppia suomalaisten uusnatsien leireillä ja tapahtumissa sekä marssivat heidän rinnallaan soihtukulkueissa!!!
- Anonyymi00018UUSI
Vasemmistoaate on käytännössä sama aate kuin natsismi.
Antisemitismi, totalitarismi, sosialismi, rakkaus islamiin yhdistää näitä aatteita- Anonyymi00019UUSI
Jos vassut saisi vapaasti tehdä yhteiskuntansa, se ei eroaisi näistä juuri mitenkään. Toisinajattelua ei sallita eikä toisinajattelijoita. Heidät vaiennetaan väkivalloin. natsi-Saksa ja neukku prototyyppeinä.
- Anonyymi00020UUSI
Sosialismi painottaa ylikansallisuutta kuten vassujen touhuista nähdään. Kansallissosialismi painottaa kansallisuutta. Mitään muuta eroa ei näillä juuri ole. Sama aate
- Anonyymi00021UUSI
Anonyymi00020 kirjoitti:
Sosialismi painottaa ylikansallisuutta kuten vassujen touhuista nähdään. Kansallissosialismi painottaa kansallisuutta. Mitään muuta eroa ei näillä juuri ole. Sama aate
Vassuille ei oman kansan etu juuri merkkaa mitään. Tämä näkyy yhteiskunnassa äärimmäisen kirkkaasti. He huutaa aina kun pitäisi tehdä jotain isänmaallista, näitä vitun kansainvälisiä sopimuksia. Niihin he vetoaa vaikka henki menisi.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 21014753
Uusnatsien ilkivalta Joensuussa jatkuu.
Saavat mellastaa persujen suojissa miten haluavat. Särkevät ja tuhoavat toisten omaisuutta, tähän on johtanut persujen m172148Voima biisejä, mikä antaa hyvää mieltä ja vomaannuttaa
Mikä antaa voimaa ja hyvää mieltä, jos tuntuu hankalalta ja vaikealta, voima biisi tai biisejä?381853Huomenna sähkö maksaa jo yli 60 snt/kWh. Milloin ALV putoaa?
Kysynkin persuilta, että milloin aiotte pudottaa sähkön arvonlisäveron kuten Marinin hallitus teki sähkön hinnan noustes941196- 1171143
- 221090
Huomioon ottaminen
Oletko osannut ottaa kaivattusi tai hänen (mahdolliset) tunteet huomioon? Oletko sivuuttanut ne tarkoituksella tai vahin30872- 73715
Nainen, se on sellainen juttu että kun sä vain nautit
Niin me miehet tehdään ne työt että sä voisit nauttia. Kato siinä ku sä meet mukamas töihin suojatyöpaikkaas lämpimään t80688Sinkkusiskoni pliis kertokaa
Sinkkunaisena haluaisin joskus normaalia läheisyyttä ja yhdessäoloa, ilman velvoitteita. Olen vapaa ja lapseton, eikä ex80683