Preid väki merkittävä jonkinlaisella merkillä vaatteissa...

..jotta tietää varoa, muuten voi joutua ammutuksia tai saada puukosta.En halua suomeen Kanada menoa yhtään.
3105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tekijähän oli nainen, eli vassujen ihannoumien islamistien kwinot voisi ottaa käyttöön; naiset pysykööt kotona ja laitetaan ne riehumista ja misidentifikaatiota estävään säkkimäiseen asuun.

Äänestä

Hyvä että on netti kun voi kelata taaksepäin kun on jäänyt painavaa tekstiä
kuvien kera miten maata puolueet ajaneet asioita.

menkää hakemaan viidenvuoden takaa videoita vaalien alla ajatuksia.
mitä vihreät sdp, keskusta ajaa asioita
tämä klaani vihaa suomalaisia he saivat aikaan eläinten lehmille PIERULÄÄKKEEN!
ajavat tiekohtisia autoille UUTTA VEROA!

marin hallitus teki vain hallaa kulutti suomen varat.

Äänestä

Koskaan kuullutkaan Preid-väestä. Onko kyse liskoihmisistä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

..jotta tietää varoa, muuten voi joutua ammutuksia tai saada puukosta.En halua suomeen Kanada menoa yhtään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu