Paitsi ei minua tietenkään. Olisi mahtista kun olisi vain minä ja miljardeja naisia.
En usko, että eloni aikana kerkeisin tyydyttämään kaikkien tarpeet.
Ei hemmetti! Onneksi on muitakin miehiä, ettei tule liikaa paineita. Ja te ätmyliinit. Kyllä tekin vielä löydätte puolison, vaikka se nyt tuntuu utopialta. Puolisoa ei tarvitse etsiä. Tiedän kokemuksesta, että hän vain tupsahtaa naamasi eteen.
Katja-vainaan kanssa oli rakkautta ensi silmäyksellä kun menimme kaveriporukalla ravintolaan.
>simiti<
Kaikki miehet pitää teurastaa!
6
133
Vastaukset
- Anonyymi00001
Ei sentään teurastaa mutta moittimista on. Mikä siinä mättää, että mies ei voi olla vain yhden kanssa. Ei suostu edes kokeilemaan rupeaisiko kahden keskinen seurustelu sopimaan. Ei voi lopettaa niitä muita suhteita joissa piipahtelee, minut kyllä ottaisi ketjuun mukaan. Näihin vaan törmään, joten utopiaa on ollut nyt kolmisen vuotta. En millään usko että me naiset oltaisiin niin huonoja ja vajavaisia että vain lauma meitä korvaisi yhden miehen tarpeet. Eli kyllä miehissä vikaa on, terapiaanko ne pitäisi pakottaa.
- Anonyymi00002
No siksi monta naista kun eivät jaksa olla kivoja kovin kauaa mut ilkeitä ja häijyjä osaavat kyllä olla eli kun nainen rupeaa hankalaksi niin mies voi mennä kiltin ja kivan luokse ja sit mennä kolmannen tai viidennen luo jos viides on mukavalla päällä ja joku ilkiöistä voi taas tulla kivalle päälle eli sit voi mennä sen luo niin mies haluaa kivaa ja mukavaa seuraa ja olla onnellinen
- Anonyymi00003
Huonostihan sulle kävisi. Aika varmasti sun kiveksesi päätyisivät spektrimaljaan ja siittiöt jaettavaksi maailman laboratorioihin.
xLiner- Anonyymi00004
:)))
-keinovaginamies-
Naiset ovat ilmeisen hyviä jakamaan. :)
- Anonyymi00005
Ja monenko naisen sydämmen olet rikkonu hänen jälkeensä kun et koskaan päässyt hänestä yli niissä kun voi käydä niinkin miehillä ei sinänsä aiheettomasti pienempi todennäköisyys että nainen joka miestään rakastaa tätä pettäisi tiedän oppimani mukaan äitini ei pettäny isääni vaikka tämä äitiäni pettikin sen rakkauden taas isäni osasi tappaa omalla käytöksellään välitti äitini toki silti isästäni olihan hän tehnyt kaksi lasta tämän kanssa pääsyynä luultavasti lapset
- Anonyymi00006
Tärkeä huomautus sinulla. Kun Katja-vainaa kuoli, en ole rikkonut lupaustani kenenkään kanssa. Olen ihan aina sanonut kyseessä olevan seksi. Ei muuta.
>simiti<
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-458780Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite1036418Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain814835Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin1204585- 1614468
Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.693013- 1662200
- 652098
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1572027- 491831