Virtsarakon laskeuma

Kuinka nopeasti olette ajanut manuaalista autoa laskeuma leikkauksen jälkeen
179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Miten se manuaalisen ja automaattivaihteisen auton ajo eroaa toisistaan tuossa tapauksessa ? Jalkoja kun tarvitaan molemmissa joka tapauksessa, ja virtsarakossa ja alavatsassahan se ongelma on ollut. Joko se vaikeuttaa ajamista, on vaihteisto mikä tahansa, tai sitten ei vaikeuta.
Anteeksi, kysymykseesi en vastannut, ei ole omakohtaista kokemusta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kuinka nopeasti olette ajanut manuaalista autoa laskeuma leikkauksen jälkeen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu