Täydellä teholla...
Perussuomalaisten trollitehdas painanut paniikkinappulaa....
5
81
Vastaukset
- Anonyymi00001
Täydellä teholla 🤣🤣🤣
- Anonyymi00002
Perussuomalaiset ovat ihan paniikissa kun pedofiilistä tuomittut Perussuomalaiset ei lopeta Trollaamista käskystä huolimatta.
Lapsipornon puolustaminen ei ole koskaan suomalaisten mieleen - Anonyymi00004
Anonyymi00002 kirjoitti:
Perussuomalaiset ovat ihan paniikissa kun pedofiilistä tuomittut Perussuomalaiset ei lopeta Trollaamista käskystä huolimatta.
Lapsipornon puolustaminen ei ole koskaan suomalaisten mieleenSitä saa mitä tilaa 🤣🤣🤣
- Anonyymi00003
Nyt trollataan täydellä teholla 💪
Nyt trollataan Perussuomalaiset uudelleen suureksi 💪 - Anonyymi00005
Jopa 40% Perussuomalaisten kansanedustajista ei näyttäisi tulevan valituksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse1084876Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1143972Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2133886Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1202275Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575801987Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801386- 1371364
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1711361En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5851269- 531145