Vaatii taitoa kakata niin ettei se näy uimahallin kameroissa, joita on myös veden alla. Lisäksi pitäisi poistua niin, ettei herätä epäilyksiä poistumalla juuri ennen kun uloste löytyy. Vaatii selvästikin taitoa tulla sarjakakkaajaksi, joka ei jää useankaan kerran jälkeen kiinni.
Miten minusta voisi tulla sarjakakkaaja?
Anonyymi-ap
5133
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
kuka sinne ees menee kuin kala , kahviosta katsovat ja valvovat runguttaa kun katselevat vesi kameroista, sitten pukuhuone tiloissa hoo sateenkaari väki aina katselee suihkussa, saunassa jne... pennut varastelee shampoot ja pukukaapeista jne.
Hööhh
Penkeissä PENI
Oletko tullut isääsi vai äiteesi?
Ensin peräsuolta pitää treenata tieteellisesti yliopistossa kesäkurpitsalla, että kakka valuu altaaseen pikistämättä. Jos altaassa alkaa naama irvistäen tinkaamaan, niin silloin jää kiinni. Vain Aalto-yliopistossa koulutettu kesäkurpitsamestari voi tyhjentää suolensa altaaseen yhdellä pierulla.
Sarjakakkaajana on hyvä olla,
sarjakakkaamaan mentiin sovinnolla.💩