Niin paljon sattuu Pirkanmaan mies ja koko kuvio ja elämä. Hyvästi!
Vastaukset 11
- Anonyymi00001
Heippa
- Anonyymi00002
Kuka on Pirkanmaan mies?
- Anonyymi00003
Mitä vitun väliä sillä enää on. Olen huutanut sitä täällä jo ainakin seitsämän vuotta. Joku toinen akka huusi myös täällä sitä silloin. Ilmeisesti sai sen. Joku Tampereen ämmä.
- Anonyymi00004
Olen lopettanut elämisen ja kaiken. Ei kiinnosta yhtään mikään.
- Anonyymi00005
Hautakiveen tulee sulkuihin miehen koko nimi. Hänen takia mun elämä romahti.
- Anonyymi00006
Oltais voitu elää hyvin 10 vuotta yhdessä mutta ei ollut mulle kuin feikki.
- Anonyymi00007
Jätän tämän kaiken taakse. Ei ollut mun paikka tämä planeetta.
- Anonyymi00008
Kellota ittes sinne delfinaarioon. Voithan muuttuu taas vaikka kotkaks. -sivu
- Anonyymi00009
Aina vaan on satutettu käytetty tunteita hyväksi. Aina kun lähestyn hävitään maan alle ja katkaistaan yhteydet. En jaksa enää.
- Anonyymi00010
Taas itkin tänään ja lähes päivittäin. En katso sivuja enää enkä mahdollisia tarinoita en pysty sattuu liikaa.
- Anonyymi00011
Tiedän mies et olisit mulle vaan pinnallinen paska kaipaan aitoa rakkautta et pysty sitä mulle antamaan ei kukaan pysty. Havittelet vaan ulkonaista kaunetta ja nuorempaa ämmää. Olen todella pettynyt kaikkeen kokemaani tapahtumiin olis saanut olla tapahtumatta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1771580
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.104793En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58735Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203598- 128561
- 48546
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50528- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15510- 25493