Voiko sen paikata pyöränpaikalla, vai pitääkö tilata uusi ja tokikin huomaamattomassa paketissa?
>simiti<
Mun naisystävä meni puhki!
16
269
Vastaukset
Tee molemmat. Paikkaa vanha ja tilaa uusi. Kokeile miten tulevat toimeen keskenään. Tiedä vaikka innostuisivat keskenään touhuamaan.
- Anonyymi00001
Taas hskkasit sen täyteen woodooneuloja?
Suosittelen jesaria ja/ tai hetipiti-liimaa. Jos ei näillä eväillä onnistu, on syytä haudata vanha ja hankkia uusi.
Ainakin voit hyvällä omallatunnolla sanoa:- "parhaasi yritit, mutta tyytyväisyystakuu meni umpeen".- Anonyymi00005
Lapio kouraan ja takapihalle monttua kaivamaan. Suosittelen odottamaan pimeän tuloa ennen kuin ryhtyy hommiin. Se oli sen lorun loppu. Riittäähän niitä uutistapauksia joissa joku jännä-ähkijä on "vahingossa" likvidoinut muusansa kesken aktin.
- Anonyymi00012
Anonyymi00005 kirjoitti:
Lapio kouraan ja takapihalle monttua kaivamaan. Suosittelen odottamaan pimeän tuloa ennen kuin ryhtyy hommiin. Se oli sen lorun loppu. Riittäähän niitä uutistapauksia joissa joku jännä-ähkijä on "vahingossa" likvidoinut muusansa kesken aktin.
Tämäkin on myös hyvä kommentti, sillä kissanomistajilla on paljon työtä.
Kun kissa on tyytymätön astiaansa, niin tämä valittaa niin kauan kuin asialle jotain tapahtuu.
Mutta kun sitten ryhtyy toimeen, niin säkki on lähes painava. Ja kun se tulee toimittaa taloyhtiön sekajätteisiin, niin matkalla sinne voi kokea outoja.
Itse olen vähän outo.
Kun viimeksi tapasin yhtiömme asukkaan matkallani roskikselle säkkeineni, niin hän ei ehtinyt edes kysyä mitään,
- Pieniä perheriitoja, sanoin.
(hihitystä)
- Anonyymi00002
PVC-muovin paikkaukseen on omat liimansa ja paikkansa.
Ei siis onnistu vulkanisoivalla kumiliimalla missä lukee TipTop ja mikä on tarkoitettu sisäkumin paikkaukseen.
Kokemusta on.
-keinovaginamies-- Anonyymi00003
Juu, eikä kannata sinaka tikata :D
T. Entiset pvc-pökät
- Anonyymi00004
Mun naisystävä ei mene puhki sillä hän on sellainen oikea luonnollinen nainen. Ätmien vappupallot puhkeavat jo kahdessa sekunnissa.
- Anonyymi00006
Tämä on hyvä kysymys.
Luulin jo, että päivä oli ohi, mutta tuli vielä auringonlasku.
Joo siis puhjenneeseen Barbaraan kannattaa yhdistää paineilmaletku.
Kun Barbara täyttyy (ja samalla tyhjenee), niin Barbaralla on kuin uusi ääni siinä kuuluisassa kellossa.
(hihitystä)- Anonyymi00008
Jep. Kuminaamas barinpaineletku yletti jo verkkopythonsukkistes yli tänne asti. Kuulu semmosta pihinää, että kyl sunkin on syytä uusii sen dildos moottoripää. ;)
- Anonyymi00013
Voihan sitä pumputella "luonnonmenetelmällä" aktion aikana oletettuun tyttöystäväänsä uutta ilmaa joko suusta suuhun taikka sillä luonnollisella menetelmällä. Menetelmä on itsevalintainen.
- Anonyymi00007
Hyvä ettei ollut noitamalli....
Ne parkaisee pahasti ja lentävät vaan pois, jos reikä tulee.- Anonyymi00009
"Kokemuksen syvällä rintaäänellä" :D
- Anonyymi00010
Anonyymi00009 kirjoitti:
"Kokemuksen syvällä rintaäänellä" :D
Vähän siis kuin karannut ilmapallo.
Mikä kieppuu spiraalina niin kauan kuin ilmaa riittää.
Jos ikkuna olisi auki...
Ei oo kokemusta kuin elävästä.
Vilma
- Anonyymi00011
Pyörän paikkatarpeissa on vääränlaista liimaa? Se ei tartu siihen pintaan riittävästi, josta naisystäväsi meni puhki. Sun pitää mennä erikoisliikkeeseen, josta löytyy paikkatarpeet reikään jos toiseenkin? Menetelmät voi vaihdella, aukon suuruuden mukaan?
Oleellista on se henkinen mitta, jota olet paikkaamassa? Sen mukaan pitää määritellä sidostarpeet lisä tarpeineen. Olellista on se, että paikattu paikka ei mene uudelleen heti puhki vaan se kestää paremmin jatkossa eteen tulevat kolhut ja koettelemukset.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1921358
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän138903- 85852
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?52761- 51758
Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t253637Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä318612Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,7595Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55589- 53584