🇮🇶🇺🇸 Irakin islamilainen vastarinta on ilmoittanut myöntävänsä 150 miljoonan Irakin dinarin palkkion (noin 115 000 Yhdysvaltain dollaria) tiedosta, joka johtaa korkean tason amerikkalaisten sotilaiden vangitsemiseen tai eliminoimiseen, myös Irakin ulkopuolella.
Suomalaisillekkin keino tienata rahaa
Anonyymi-ap
7127
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Suomen nato juoksupojaksi ryhtymisen myötä homma helpottui kovasti, nykyään monilla paikkakunnilla käy säännöllisesti amerikkalaisia.
Kuinka korkean tason?
Suomi on takapajula jonne on komennettu vain alemman tason tunarit.
Komennus Suomeen on kuin kuin arkistointitehtävät Ulko-Hebrideillä.
Sinun mukaasihan täällä on amerikkalaisia tukikohtiakin, Et vain vielä tiedä, missä. 🤔
Sinä tunnut olevan pihalla siitä, että mitä on luovutettu SUOMEN alueella?
Lähetin dosentin osoitteen Irakiin ja nyt ootellaan rahoja.
Raha pitää laittaa pyörimään.
suomi 24 palsta on näköjään muuttunut kremlin hyödyttömän tiltun toimesta nyt myös murhaajien rekrytointi palstaksi .
Mutta tuskin täältä muuta saa rekrytoitua kuin maa on littana puolijauhoisia venäjämielisiä hölmöjä 😁
Tuossa oli vaan sellanen virhe, että "korkean tason amerikkalaisten sotilaiden" olemassa olo perustuu vilkkaaseen mielikuvitukseen ja lapsille tehtyjä idoleita.
"korkean tason amerikkalaisten sotilaiden" odotetaan saapuvan Haagiin tuomiolle sotarikoksista ja rikoksista ihmiskuntaa vastaan. 😉👍
GI Joe: A Real American Hero ovat lapsenmielisten ravintoa.