Vallankumouskaarti odottaa innokkaasti Usan maajoukkoja?

Viikonloppuna alkaa tapahtuun.1000 000 Iranilaista
aseissa vastaan.3000 Usalaista.
390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No eipä USA oppinut Afganistanista ja Iraksita mitään....ruumiita tulee

Äänestä

Valtava määrä nuoria naisia paratiisissa.

Äänestä

Vallankumouskaartilla on 190 000 sotilasta maa-, meri ja ilmavoimissaan. Saddamille se pärjäsi ainoastaan laivaston avulla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Viikonloppuna alkaa tapahtuun.1000 000 Iranilaista
aseissa vastaan.3000 Usalaista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu