Suosittelen irtipäästötaukoa

Olin yli 3 kuukautta täysin pois täältä. Ja kohta lähden taas.

Jutut on samoja, aina vaan samaa, samaa, samaa.

Pikkuisen kyl huvittaa. Paras on se, että itse päästin irti täysin kaipauksista. Parin asian takaa löytyikin rikollista toimintaa. Pikkuisen anonyyminä purin tässä siihen liittyen tuntoja..

Sairautta on moneen lähtöön. Nyt koen vaan helpotusta.

Ihanaa, oikeus toteutuu

Hyvää jatkoa jälleen.
10128
3Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Jos ois taas seuraavat 3kk pois täältä. Ajatuskin naurattaa jos joku mulle kirjoittaisi, mikä on epätodennäköistä. Haukkuisi mua tms.
Ja en näe mitään niistä. 🤣🤣🤣🤣

T. Nainen

2Äänestä
  • Tämähän se on hauskin juttu.

    1Äänestä

Jos on tarkoitettu kaksi ihmistä yhteen, sitä ei voi estää. Mutta tuntuu kyllä siltä, että tämä palsta estää sen varmasti. Hyvää yötä.

1Äänestä
  • Nojuu palsta ei siihen auta. Eipä hän minua millään tavalla halunnut koskaan. Tai kukaan muukaan ja loput oli vain trolli huuhaata mitä kirjoittelin. Kuten monet muutkin.
    Öitä vaan.

    1Äänestä

Eli, sulla oli ja on yhä riippuvuus. Ei se ole kohtuukävijän ongelma.

Äänestä
  • Älä viitsi höpöttää. 🤣 Mitään kohtuutta ja normaalia tässä ei ole kellekään. Alkoholistikin puolustautuu noin.

    1Äänestä

  • Pidä vain hauskaa sun kohtuukäynnin kanssa. Kelle luulet kirjoittavasi?

    Äänestä

Onhan tämä sellaista "sosiaalista" pääosin sontaa koska kaikenlaiset taulapäät pääsee ajatuksiisi, kun luet näitä juttuja. Erityisesti oireilevat ihmiset ovat aktiivisia koska heillä ei ole asiat niin hyvin.
Pidä vaan taukoa. Niin minäkin varmaan teen.
Elämä on tuolla ulkona päivällä. Ilalla voi lukea tai mennä vaan nukkumaan.
Minä meen nyt. Hyvää kevättä . t. mies.

1Äänestä
  • Hyvää kevättä. Tämä pahentaa mitä tahansa oireilua. Ja jos oireita ei ole, täällä niitä saat.

    2Äänestä

Heippa vain. Mulla on muutakin elämää. Piti tulla tarkistamaan onko jutut yhtä sekavia. 50 prosenttia on.

Voikaa hyvin.
-ap

2Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olin yli 3 kuukautta täysin pois täältä. Ja kohta lähden taas.

Jutut on samoja, aina vaan samaa, samaa, samaa.

Pikkuisen kyl huvittaa. Paras on se, että itse päästin irti täysin kaipauksista. Parin asian takaa löytyikin rikollista toimintaa. Pikkuisen anonyyminä purin tässä siihen liittyen tuntoja..

Sairautta on moneen lähtöön. Nyt koen vaan helpotusta.

Ihanaa, oikeus toteutuu

Hyvää jatkoa jälleen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu