Jos kirjoittaa tänne vastauksen viestiin joka on tullut irl. Ei ole rehellistä kommunikoida noin.
Toinen on avoin, toinen on hiljaa. Sitten puretaan tänne sitä miten toisen pitäs katsoa peiliin. Et ole sen toisen saappaissa. Vastaa siellä irl. Et vain oikeasti tiedä kaikkea.
Toinen on avoin, toinen on hiljaa. Sitten puretaan tänne sitä miten toisen pitäs katsoa peiliin. Et ole sen toisen saappaissa. Vastaa siellä irl. Et vain oikeasti tiedä kaikkea.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kyl normaali ihminen ilkeää vastata ja sanoa napakastikin. On toisen vähättelyä ajatella kaikesta, että mieti itse. Varmasti miettiikin... Mutta eikö tuo ole jo vähän outoa. 🤔 Halventavaa. No meitä on moneksi. Ehkä tämä puhumattomuus on tehnyt kuilun. En enää uskalla kysellä.. En halua kuulla vastausta. Eteenpäin pitäs mennä juu. Koko ajan pyristelen irti vaikeasta rakkaudesta toista kohtaan. Miksi rakastuin..en tiedä.
T. Aloittaja
Kuvittelee olevansa niin paljon parempi ja älykkäämpi.. Väistit luodin.
Veit sanat suustani, noin juuri olen ajatellut.
Vähän samaistun aloitukseen.
Ymmärtää kyllä toistakin jos asiat ei ole ihan yksinkertaisia.
On kyl veemäistä touhuu tommonen toisen kustannuksella leikkiminen et vttuilee sit palstan välityksellä ja IRL esittää tyhmää ja tietämätöntä