Pakko vähän sohaista kepillä.. Siis suomi24 treffeillä laittanut toistakymmentä viestiä 50+ naisille, yksi on vastannut. Ensimmäisestä yli 2kk aikaa, samat naamat pyörii päivästä toiseen. Onko naiset niin ronkeleita, vai huvikseenko siellä pyöritään. Ok, oma profiilini on kuvaton, liekö sillä sitten merkitystä? Tosin enemmistö viesteistänikin on mennyt kuvattomille. Ja itselläkin ikää 58, että ei ihan nuoria tyttöjä olla hakemassakaan.
Treffailua?
Anonyymi-ap
5
231
Vastaukset
- Anonyymi00001
Jos puuttuu kuvan lisäksi vielä profiiliteksti niin älä hukkaa aikaasi, ohita. Seuraapa huviksesi uusien rekisteröityneiden määrää.
- Anonyymi00002
Suomi24 treffit. Täysin turha sivusto voi siellä päivän kuulumisia vaihtaa muuta sieltä on turha etsiä miehen.
- Anonyymi00003
Kuvalla ja hyvällä proofililla olen itse viettänyt kymmeniä kertoja tuolla aikaa täysin turhaan. Ei ketään kiinnosta oikeasti olen kertonut samat tarinat monelle mutta sitten lyödään viestit poikki.
- Anonyymi00004
Olet ilmeisesti mies?
- Anonyymi00005
Anonyymi00004 kirjoitti:
Olet ilmeisesti mies?
Mies kyllä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 783037
- 751271
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1611157Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401020Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd103951Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.309925- 43819
Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124815Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78805- 91783