Kuinka paljon pitää tapahtua.

Kun tekoälyn kanssa touhutaan.
Nytkin taas kerran oltiin tekemässä venäläisistä syyllisiä.
Kuinka paljon on jo tehty heistä syyllisiä?
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011913249.html
483
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tällä on usein tekoälyllä tuotettua valheita että zellleä on kultasia wc pönntöjä näitä ai valheita tulee vastaan täälläkin.

Äänestä

Äärivasemmistolaiset toimittelijat eivät ole tainneet koskaan nimittää mitään muuta sotaa kuin Venäjä -> Ukraina sotaa hyökkäyssodaksi.

Onkohan median toiminta jenkkien rahoittamaa..

Äänestä
  • Ei ole oliko toverilla muutakin kysyttävää?

    Äänestä

  • Miksi jenkit rahoittaisivat äärivasemmistolaisia? Ei mitään järkeä eikä logiikkaa tuossa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kun tekoälyn kanssa touhutaan.
Nytkin taas kerran oltiin tekemässä venäläisistä syyllisiä.
Kuinka paljon on jo tehty heistä syyllisiä?
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011913249.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu