Ufoja taivaalla, ne tulee nyt.

Oudon näköisiä valoja on ollut taivaalla. Ne tulee nyt ja valloittaa maamme. Pian ollaan alieni ruokaa kaikki.
20230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Ne ufot tietysti valitsevat kohteeksi juuri pohjoisen Suomen, koska olemme maailman onnellisin maa ja se ei sovi niille alkuunkaan. 😂 ❓👽🤖👹👽👾
(joko ne laskeutuivat?)

1Äänestä

Odotan innolla avaruusmatkaa alienien kanssa Pleijadien tähdistöön ja saada nähdä sellaista tekniikkaa, jollaista maapallolla ei olla vielä nähty.
Parantavat samalla kaikki miestenvaivat, kun täälä vain buranaa tyrkytetään.
Voisin jäädä asumaan sinne Pleijadien tähdistön planeetalle.

Äänestä
  • Todellakin. Olisi suorastaan lottovoitto päästä muualle tältä pskakukkulalta 💩 nimeltään Maa. Osa meistä ihmisistä näkee tän kaiken skeidan lävitse ja hyvä niin. Vallankumousta odotellessa...

    1Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Todellakin. Olisi suorastaan lottovoitto päästä muualle tältä pskakukkulalta 💩 nimeltään Maa. Osa meistä ihmisistä näkee tän kaiken skeidan lävitse ja hyvä niin. Vallankumousta odotellessa...

    Juu, jos tulis mahdollisuus lähteä jonnekin uudelle planeetalle, niin yhtään sotakiihkoista, ahnetta tai vastaavaa ei mukaan sais ottaa, koska ne alkas sotimaan siellä uudella planeetalla, jos olis sellainen planeetta, jossa asuis rauhaa rakastavia olentoja.
    Ne sotakiihkoiset, ahneet vois kuskata jollekin syrjäiselle käristys planeetalle, jossa saisivat sotia keskenään kenenkään elämää pilaaamatta.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Juu, jos tulis mahdollisuus lähteä jonnekin uudelle planeetalle, niin yhtään sotakiihkoista, ahnetta tai vastaavaa ei mukaan sais ottaa, koska ne alkas sotimaan siellä uudella planeetalla, jos olis sellainen planeetta, jossa asuis rauhaa rakastavia olentoja.
    Ne sotakiihkoiset, ahneet vois kuskata jollekin syrjäiselle käristys planeetalle, jossa saisivat sotia keskenään kenenkään elämää pilaaamatta.

    "sotakiihkoiset, ahneet vois kuskata jollekin syrjäiselle käristys planeetalle"

    Olisko maa-planeetta niille hyvä paikka, vai onko se ehkä kuitenkin hieman liian syrjässä kaikesta?

    Äänestä

"Jos metsään mennä sä haluat nyt, niin takuulla yllätyt..."

Äänestä

Antaa tulla vaan, voivat aloittaa sieppaukset tuolta eduskunnasta. Sen jälkeen voi siirtyä muihin virkamiehiin ja veroviranomaisiin... kun ne on syöty niin sitten voivat jahdata lihavia kansalaisia kaduilla.

1Äänestä

Ei ne tule hakemaan. Ne syöttää harhaa joka pitää itse tasapainottaa. Siirryt vaan aaltopituuksia 3 metrin halkioisessa energiakentässä. Se liikkuu, ei muu. Kahvinsuodatusta.

Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Hollywoodissa oli pikavisiitti intialaisia ohjaajiaja käsikirjoittajia aikanaan https://bo-kev.pixels.com/featured/signs-bo-kev.html ja butterfly-effect. Simppeleitä ja vanhoja juttuja näissä ole mitään uutta.

    Siinä energiakentässä kun on tarpeeksi energiaa se väläyttää placebot silmille ja heittää erilaiseen todellisuuteen. Kaikki militaristi skeptikot tekee sitä samaa, ne ei vaan ymmärrä "päästää" seksikkäistä laitteistaan irti.

    Tässä ei laitteet merkkaa mitään. Iso ihminen ei tarvitse jatkuvasti selkääntaputusta ja vahvistusta ryhmäänsä kuulumiselle.

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Siinä energiakentässä kun on tarpeeksi energiaa se väläyttää placebot silmille ja heittää erilaiseen todellisuuteen. Kaikki militaristi skeptikot tekee sitä samaa, ne ei vaan ymmärrä "päästää" seksikkäistä laitteistaan irti.

    Tässä ei laitteet merkkaa mitään. Iso ihminen ei tarvitse jatkuvasti selkääntaputusta ja vahvistusta ryhmäänsä kuulumiselle.

    https://www.amazon.de/Shocking-Survival-Truths-Terrifying-Disaster/dp/1975687108

    ,,

    Äänestä


  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Siinä tulee semmoinen moodi kun mentalistut se kieputtaa jonnekkin ihan eri maailmaan. Se on sen takia kun käytösmalli muuttu erilaiseksi niin kuulut sit sellaseen joukkon puoleensavetämisen laki. Täällä treffikumppanneita ole. Mitä siis muuta?

    https://eden-saga.com/en/gods-from-hyperborea.html

    ,,

    Äänestä


  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Mukaansa tempaavia näytöksiä piisaa tässä maailmassa. Niihin vaan kyllästyy nopeasti. Maksat siitä että vaan tuijotat. Who gives?

    Okei jengiä hämmennyttää harhat mitä ne. Dis-lokaatiota epäpaikallisia aavistuksia ja näkyjä muista paikoista. Se on ne kaksi vastakkaista peiliä pesuhuoneessa ne heiluttelee niitä ja asiat rupeaa näkymään eri kulmista. Vertauskuvallisesti näyt menee semmoisiin kulmiin mitä et näe peileistä heiluttamalla, ne on pitemmällä. Se on kiitos itsellesi harjoittelusta. Kiehtoutuminen on pääasia placebossa. Se ei toimi mitenkään muuten.

    ADHD-mieleen ainoastaan loppuunpalaminen auttaa. Ei mulla ollut toivoakaan saada tyydytystä ennen pienistä asioista.

    Äänestä

Pitkinpoikin kaikkea näkymättömissä. Puuhamaa.

Äänestä

Kyllä on naurettavaa touhua muutaman droonin takia. Nyt lasten droonejakin pelätään joilla ne leikkii jossain rannallla. Hävittäjät koko ajan ilmassa vaikka on varmaa ettei ne yhtään droonia voi ampua alas koska drooni lentää 100 metrin korkeudessa ja jos hävittäjä ampuu niitä niin voi tulla ohilaukauksia.

Äänestä

Hahaha! Tiedättekö mikä teidän maailmasta puuttu? DM to Euro 1:,50. Pikkujuttuja, isoja vaikutuksia.

Moro!

Äänestä

Alien naiset raiskaa kaikki sinkku-ukkelit. Siksi ne ovat tänne tulleet.

>Simiti<

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Oudon näköisiä valoja on ollut taivaalla. Ne tulee nyt ja valloittaa maamme. Pian ollaan alieni ruokaa kaikki.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu